Anasayfa » İlan » 12 uzman yardımcısı alınacak

12 uzman yardımcısı alınacak

12 uzman yardımcısı alınacak

Tarih :
12 uzman yardımcısı alınacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına 12 Avrupa Birliği (AB) uzman yardımcısı alınacak.

>

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Bakanlığın Merkez Teşkilatında Genel İdare Hizmetleri sınıfında 12 Avrupa Birliği uzman yardımcısı kadrosuna sözlü giriş sınavıyla personel alımı yapılacak.

Başvurular, istenen belgelerle 21 Ekim'e kadar Bakanlığa şahsen veya posta yoluyla yapılacak. Sözlü olarak yapılacak giriş sınavının tarihi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından www.udhb.gov.tr internet adresinde ilan edilecek, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacak.

Adaylar, giriş sınavı puanı en yüksek adaydan başlanmak suretiyle sıralamaya konulacak ve atama yapılacak kadro sayısı kadar aday asil, giriş sınavında başarılı olmak şartıyla atama yapılacak kadro sayısının yarısını geçmemek üzere Giriş Sınav Kurulunca belirlenecek sayıda aday ise yedek olarak tespit edilecek.

Sınav sonucu, Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığına bildirildiği tarihten itibaren 5 iş günü içinde asil ve yedek aday listeleri www.udhb.gov.tr internet adresinde yayımlanacak. Asil ve yedek listedeki adaylara ayrıca yazılı tebligat da yapılacak.

Yüzde 60 işgücü kaybınız varsa malulen emekli olabilirsiniz
İşte Babacan'ın yeni partisinin adı ve logosu
Tüm çalışanları ilgilendiriyor! Herkes parasını alabilecek
Fatih Portakal'dan Rasim Ozan Kütahyalı için çağrı
Erdoğan'dan İmamoğlu'na: İstanbul’u sel bastı beyefendi tatilde
Türkiye'de her 100 kişiden 12'sinde silah var
Acı sözler... 'Ben ambulans çağırın diyorum, onlar çekim yapıyor'
Yeni zam haberi % 20 ile geldi!

Benzer Haberler