Anasayfa » İlan » Erciş Deprem Şehitleri Öğretmenevi Eski Hükümlü İşçi Alacak

Erciş Deprem Şehitleri Öğretmenevi Eski Hükümlü İşçi Alacak

Erciş Deprem Şehitleri Öğretmenevi Eski Hükümlü İşçi Alacak

Tarih :
Erciş Deprem Şehitleri Öğretmenevi Eski Hükümlü İşçi Alacak

Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

Türkiye İş Kurumu

VAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ ERCİŞ MİLLİ EĞİTİM VAKFI DEPREM ŞEHİTLERİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ Yayınlanma Tarihi: 23.11.2020

Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı Son Başvuru Tarihi 27.11.2020 İşveren Statüsü Kamu Pozisyon 1

Genel Hususlar ve Özel Şartlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Kuraya Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

4) Başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından organize edilen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.

7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları ilana işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvuru yapılır.

10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

İş Tanımı

Konaklama sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzun kalorifer Kazan dairesi, kurum bahçesi ve kat temizliği bölümlerinde görevlendirilmek asgari ücretle çalıştırılmak üzere işçi arayışımız bunmaktadır.

 • Günlük kaloriferlerin yakılmasının gerçekleştirilmesi,
 • Bahçe ve ağaçların günlük, haftalık, aylık bakımlarını yapmak,
 • Kurum Kat temizliğini günlük yapmak

Aranan Nitelikler

 • En az lise ve dengi okul mezunu,
 • Katı Yakıt kalorifer ateşçisi belgesine sahip olarak
 • En az 10 ay Katı Yakıt kalorifer ateşçisi olarak çalıştığını ve deneyimli olduğunu belgelemek
 • Ağaç ve bahçe işleri bakımı alanında sertifikasına sahip olması
 • Vardiyalı düzende çalışabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Erciş ilçe sınırları içinde ikamet eden ulaşım sıkıntısı olmayan
 • Sınavda başarılı olan adayların yukarıdaki şartları taşımadıkları sonradan ortaya çıkması durumunda sınavları geçersiz sayılacaktır.
 • 30/11/2020 Tarihi itibari ile 40 yaşından gün almamış olmak
 • Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçlarından mahkum olmamak şartıyla; işlenen bir suçtan dolayı on yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası alan hüküm giyenlerden cezasını tamamlayanlar,

İstenen evrakların 03.12.2020 tarihi mesai bitimine kadar Erciş Öğretmenevi Müdürlüğüne teslim edilecektir. Bu tarihe kadar evrak teslim yapmayan kişiler kuraya tabi tutulmayacaktır.

Kaynak : SGK Rehberi
MHP'li isimden Gelecek Parti'liye tehdit: Bunun da sırtı kaşınıyor herhalde
Yolcu minibüsü takla attı! Yaralılar var
Albayrak'ın gazetesinden Ağbal'a sert eleştiriler!
Rekabet Kurulundan iki ilaç devine büyük ceza
Ayçiçeği yağı fiyatlarında yeni sezonda düşüş bekleniyor
Son dakika: Gündeme oturan sır görüşmeyle ilgili detaylar ortaya çıktı!
Şeker Fabrikası 3 engelli işçi alacak
Son dakika...Erdoğan kısıtlamada gerekirse esneme olabilir
Müdür de yakalandı: 5 ayrı zarfta...
91 girişliye 5600 günden hemen emeklilik fırsatı!
Manisa Besot Geçici 2 İşçi Alacak
Bu ilde günlük vaka sayısı 4'e düştü, harita yeşile döndü
Bursa Mustafa Kemal Paşa Turizm 1 İşçi Alacak
Tunceli SYDV 1 İşçi Alacak
İstinaf, Gezi Parkı olayları davasındaki 'beraat' kararlarını bozdu
Hazine Bakanlığı'ndan 'vergi gelir payı' açıklaması
Mersin Büyükşehir Belediyesi Geçici 4 İşçi Alacak
22 Ocak itbariyle bankaların yeni faiz oranları belli oldu!
AK Parti'den yasa teklifi: Milletvekilleri askere gidecek
50 ilde düzenlenen 'Silici' operasyonunda 19 kişi tutuklandı

Benzer Haberler