Anasayfa » Medya Haberleri » Erdoğan konuşurken şok mesaj ortaya çıkmıştı! TRT'den flaş açıklama

Erdoğan konuşurken şok mesaj ortaya çıkmıştı! TRT'den flaş açıklama

Erdoğan konuşurken şok mesaj ortaya çıkmıştı! TRT'den flaş açıklama

Erdoğan konuşurken şok bir mesaj ortaya çıkmıştı! TRT'den flaş açıklama

Tarih :
Erdoğan konuşurken şok mesaj ortaya çıkmıştı! TRT'den flaş açıklama

TRT Haber’de dün gece yayınlanan Gece Bakışı programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması aktarılırken ekranda "Öööööööiiiiiillllll" şeklinde bir yazı belirdi. Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması sırasında beliren yazı hakkında TRT yönetimi harekete geçti.

TRT Haber’de dün gece yayınlanan Gece Bakışı programında AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması aktarılırken ekranda beliren yazı şok etkisi yaratı.

Programda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cuma namazı çıkışı yaptığı açıklamalara yer verildi. Erdoğan’ın korona virüs salgınına yönelik yaptığı açıklamalar sırasında TRT ekranında "Öööööööiiiiiillllll" şeklinde bir ifadenin yer alması görenleri şaşırttı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın "Medyamız bizim sesimizi ve nefesimizi yansıtmıyor" demesinin ardından bu olayın yaşanması ise “TRT Cumhurbaşkanına ne demek istedi” yorumunun yapılmasına neden oldu.

TRT SORUŞTURMA BAŞLATTI

TRT, olayın ardından açıklama yaptı.

TRT'nin açıklamasında şu ifadeler yer aldı:"TRT Haber kanalımızda yayınlanan Gece Bakışı programında kabulü mümkün olmayan bir şekilde anlamsız harf blokları ekrana yansıtılmıştır.Yaşanan olayın nedeni, olayda sorumluğu olan personelin tespiti ve gerekli idari cezanın belirlenmesi için hızlıca bir soruşturma başlatılmıştır.Söz konusu soruşturma ile ilgili tüm gelişmeler kamuoyuyla ayrıca paylaşılacaktır.Kamuoyuna saygı ile duyururuz." 

İşte o açıklama:

Kaynak:Günboyu

Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler