Anasayfa » Medya Haberleri » Bahçeli'den askıda ekmek eleştirilerine sert tepki

Bahçeli'den askıda ekmek eleştirilerine sert tepki

Bahçeli'den askıda ekmek eleştirilerine sert tepki

Bahçeli'den askıda ekmek eleştirilerine sert tepki

Tarih :
Bahçeli'den askıda ekmek eleştirilerine sert tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Manevi dayanışmayı hedefleyen paylaşmayı önceliği alan, askıda ekmek kampanyamıza yüzsüzce kulp takıp kara çalanlar utanmalarını kaybetmiş gafillerdir. Milliyetçilik askıya ekmek koymak değildir diyen ekmeksiz, sen nereden bilirsin milliyetçiliği, ne ilgin ve irtibatın var millet ve milliyetle?

"Bizi eleştirenlerin evlerinde ekmekleri yoksa dosdoğru talep edip bizden ekmek istesinler, layık değilseler bile onlara da gönderecek cömertlik bizde vardır. Aç yatmasınlar sonra onun bunun eline düşüyorlar, esaret altına giriyorlar. Bunlar yağmurun hemen altından biten zehirli mantar gibiler. Bu küstahlar ekmeksizlikleriyle, vefasızlıklarıyla, döneklikleriyle Türkiye düşmanlarının içimizdeki Truva atı şeklinde hafızalarımıza kazınmışlardır."

"Bölgesel veya uluslararası krizler hep gerçekleri görememenin üstelik hazırlıksız yakalanmanın sonucunda patlak vermiştir. Türkiye, gelişmeleri yedek kulübesinden izleyen bir ülke olmaktan tamamen uzaklaşmıştır. Mücadele edeni, müdahale eden bir ülke olarak Türkiye bölgesel ve küresel olayların aktif, etkili güçlü bir takipçisidir. Artık bizden habersiz bir kuşun havalanması söz konusu değildir."

"MİNSK grubunun diğer eş başkanları Fransa gibi Ermenistan'a silah ve mühimmat tahsis etmektedir. Türk düşmanları dağlık Karabağ'da faaldir. "

"Soros uşakları demokrasi iradesini yok saymalarının bedelini çok ağır ödeyeceklerdir. Bizim kararlılığımız karşısında yılan dillerini yutmaktan başka seçenekleri olamayacaktır. "

Kaynak : T24

Benzer Haberler