Yeni Rektör, üniversitedeki esnek çalışmayı kaldırdı

Yeni Rektör, üniversitedeki esnek çalışmayı kaldırdı

Siirt Üniversitesine 24 Eylül'de atanan Prof. Dr. Nihat Şındak, Eylül ayı başından itibaren uygulanmaya başlanan esnek çalışma uygulamasını kaldırdı. Rektör Şındak, tüm akademik ve idari personelin 5 Ekim'den itibaren normal mesaiye gelmesini istedi

Tarih :
Yeni Rektör, üniversitedeki esnek çalışmayı kaldırdı
26 Ağustos 2020 tarihinde yayımlanan 2020/11 sayılı Cumhurbaşkanlığı Genelgesiyle, kamu kurumlarına uzaktan veya dönüşümlü çalışmayı içeren esnek çalışmaya geçebilme konusunda yetki verildi.
Siirt Üniversitesi de bu yetkiye dayanarak, Rektör vekili Cemalettin Erdemci'nin imzasıyla, 31 Ağustos'tan başlamak üzere, esnek çalışmaya geçti.
Ancak, 24 Eylül'de rektörlüğe atanan Prof. Dr. Nihat Şındak, atamasının hemen akabinde yeni bir yazıyı tüm birimlere göndererek, 5 Ekim 2020 tarihinden itibaren normal mesaiye geçileceğini belirtti ve esnek çalışma uygulamasını kaldırdı.
İŞTE YENİ REKTÖR ŞINDAK'IN TALİMATI Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©
Kaynak : Memurlar.Net
Android kullanıcılarının beklediği özellik geliyor!
Cem Yılmaz gösterilerinin bilet fiyatı tepki çekti
İspanya ikinci kez ulusal OHAL ilan etti
Elektrik, su ve doğalgaza ikinci fatura gelecek
Kastamonu'daki yangın 4 gündür söndürülemiyor
Doç. Dr. Yiyit: Kovid-19'da tekrar yükseliş trendi var
Artık gençler de yoğun bakımda
Çalışanlar dikkat! Görev yeri değişikliği ile ilgili kritik ayrıntı...

Benzer Haberler