Anasayfa » Medya Haberleri » Bakan Soylu duyurdu! O isim görevden alındı

Bakan Soylu duyurdu! O isim görevden alındı

Bakan Soylu duyurdu! O isim görevden alındı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Giresun İl Özel İdaresi Genel sekreterinin müfettiş incelemesi sonucu 'kum ve çakıl ocaklarının derelerdeki kontrol edilemeyen faaliyetleri' sebebiyle görevinden alındığını sosyal medya hesabından açıkladı.

Tarih :
Bakan Soylu duyurdu! O isim görevden alındı
Bakan Soylu, bir gazetenin köşe yazısında Giresun'da meydana gelen sel felaketi sonrası bakanlık tarafından yapılan işlemlere ilişkin, eleştirel yazı üzerine açıklama yaptı.

Bakan Soylu, şunları kaydetti:

"Dereli kaymakamımız görevden alınmamış yeri değiştirilmiştir. Elazığ'da yaşanan depremden sonra başarılı çalışmalar ortaya koyan Kemaliye Kaymakamımız, Giresun'daki sel felaketinin ardından daha hızlı yol alabilmek ve yaraları daha hızlı sarabilmek için Dereli'ye görevlendirilmiş, Dereli Kaymakamız da Kemaliye'ye görevlendirilmiştir, yani iki ilçe arasında bakanlığımızın tasarrufu ile becayiş yapılmıştır. Giresun İl Özel İdaresi Genel sekreterimiz ise yaşanan sel felaketi sonrası görevlendirdiğimiz müfettişlerin talebi doğrultusunda 'kum ve çakıl ocaklarının derelerdeki kontrol edilemeyen faaliyetleri' sebebiyle görevinden alınmıştır."

Kaynak : Haber7
Meral Akşener'den şok iddia! 1 milyar 324 milyon TL'lik iş ihalesiz verildi
Memur maaşları yine gündemde: Aylık 206 lira kaybettiler
Konya'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan eğlence mekanlarındaki 111 kişiye ceza kesildi
Esnek çalışma kanunlaştırılmak isteniyor! Sendikalar tepkili
Kırşehir Akçakent SYDV Geçici 1 İşçi Alacak
Afyonkarahisar Üç Hilal Temizlik Geçici 6 İşçi Alacak
Ekonomist Demirtaş'tan iki uyarı!

Benzer Haberler