Anasayfa » Medya Haberleri » Halk Otobüsü şoföründen yolculara bayram sitemi!

Halk Otobüsü şoföründen yolculara bayram sitemi!

Halk Otobüsü şoföründen yolculara bayram sitemi!

Halk Otobüsü şoföründen yolculara bayram sitemi!

Tarih :
Halk Otobüsü şoföründen yolculara bayram sitemi!

Kurban Bayramı’nda görev yapan Kocaeli Halk Otobüsü şoförü, taşıdığı yolculara ders niteliğinde sözler söyledi. Şoförün sözlerine yolcular alkışlarla karşılık verdi.

Kurban Bayramının 1. Günü Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı halk otobüsünde görev yapan şoförünün yolcularına yaptığı konuşma sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Kurban Bayramı’nın ilk günü olmasına rağmen otobüse binen yolcuların kendisinin bayramını kutlamamasına içerlenen şoför, oldukça dikkat çekici bir konuşma gerçekleştirdi.

"BİR ÜZÜNTÜMÜ PAYLAŞACAĞIM"

S.S. 10 No’lu Kooperatifte şoförlük yapan ve adı İbrahim olduğu öğrenilen halk otobüsü şoförü yolculara hitaben yaptığı, ‘Bütün yolcularıma önemli bir duyuru yapmak istiyorum. Şimdi sizler önce Allah’a sonra da şoföre emanetsiniz. Araçta şu anda 30’a yakın yolcu bulunmaktadır. Bir üzüntümü paylaşacağım. Kaptanların işini severek yapması yolcuların elindedir. Elçiye zeval olmaz. Bayramınız mübarek olsun. 30 kişiden bir tanesi bayram kutlasaydı ben bu konuşmayı yapmayacaktım. Rabbim hepinizin yolunu açık etsin. Nice bayramlara nasip etsin. Hayırlı bayramlar diliyorum’ diyerek sitemini dile getirdi.

Şoförün otobüs içerisinde yaptığı konuşma büyük alkış alırken yolcular şoförün bayramını geç de olsa kutlamayı ihmal etmedi.

Kaynak : Milli Gazete

Benzer Haberler