Anasayfa » Medya Haberleri » Vatandaşa 'terbiyesiz' demişti, vali yardımcılığına atandı

Vatandaşa 'terbiyesiz' demişti, vali yardımcılığına atandı

Vatandaşa 'terbiyesiz' demişti, vali yardımcılığına atandı

Topraklarının kamulaştırılmasına tepki gösteren bir vatandaşa "Terbiyesizlik yapma lan" diyen Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Bilecik Vali Yardımcısı olarak atandı..

Tarih :
Vatandaşa 'terbiyesiz' demişti, vali yardımcılığına atandı
Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Görev yeri değiştirilen isimler arasında vatandaşa "Terbiyesizlik yapma lan" diyen Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu da yer aldı. Kadiroğlu, Bilecik Vali Yardımcısı olarak atandı.

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ve hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 mülki idare amirinin görev yerlerinin, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği ifade edildi. Buna göre, Bakanlık merkezinde görevli 20 mülki idare amirinin görev yeri değiştirilirken beş kaymakam ve üç vali yardımcısı merkez teşkilatında değişik görevlere getirildi.

ÖDÜL GİBİ CEZA

Konya'nın Ilgın'da topraklarının kamulaştırılmasına tepki gösteren bir vatandaşa "Terbiyesizlik yapma lan" diyen Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Bilecik Vali Yardımcılığı görevine getirildi.

 

Kaynak : SGK Rehberi
Ak Partili kadınlardan Abdurrahman Dilipak'a suç duyurusu
Kayıt dışı çalışan eş için aile yardımı alınır mı?
HDP'li Tuma Çelik, TBMM'ye yazılı savunmasını verdi
Kilosu 25 liradan alıcı buluyor.
Akşener’den Bahçeliye cevap!Özür dileyip ...
Prof. Dr. Cahit Tanyol vefat etti
Türkiye, Oruç Reis'le güneyindeki Yunan-Rum-Mısır kuşatmasını kırıyor
Putin açıklamıştı... Aşının adı belli oldu

Benzer Haberler