Anasayfa » Medya Haberleri » 15 Temmuz'da İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

15 Temmuz'da İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

15 Temmuz'da İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

Tarih :
15 Temmuz'da İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak
15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü kapsamında Kuleli Askeri Lisesi Yerleşkesinde yapılacak etkinliklerden dolayı yarın saat 19.00'dan itibaren bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Trafiğe kapatılacak yollar, Kuleli Caddesi, Vaniköy Caddesi, Yamaçlı Sokak, Al Zambak Sokak ve Kaldırım Caddesiyle Yalnız Selvi Caddesi kesişimi Çengelköy istikametine araç geçişine izin verilmeyecek.

Trafiğe kapalı olacak yollara alternatif olarak sunulan yollar ise, Üsküdar Sahilyolu istikametinde Albay Üçer Sokak, Havacı Sokak, Şekip Ayhan Özışık Sokak, Mehmet Çavuş Sokak, Mor Salkım Sokak, Reşadiye Sokak ve Hür Sokak kullanılacak.

Beykoz istikametine gitmek isteyenlerin kullanabileceği alternatif yollar ise Güzeltepe Caddesi ve Prof. Dr. Beynun Akyavaş Caddesi olacak.

İETT otobüsleri ve büyük araçlar alternatif yol olarak Çengelköy Caddesi, Güzeltepe Caddesi, Beynun Akyavaş Caddesi, Bosna Bulvarı, Zübeyde Hanım Caddesi, Kaldırım Caddesi, Rasathane Caddesi, Hekimbaşı Çiftlik Caddesi ve Sadri Alışık Caddesini Takiben Sahil yolunu kullanabilecekler.

Kaynak : T24
Alacaklısını elindeki tabanca ile kovalarken 3 kişiyi vurdu
Muş Belediye Başkanı, koronavirüsüne yakalandı
Adnan Oktar davasında avukata 1 yıl yasaklama
Bugün karantinaya alınan yerleşim yerleri
Prof. Dr. Cahit Tanyol vefat etti
Fen Lisesini kazandığını tütün tarlasında öğrendi
Kamptaki kadın güreşçinin testi pozitif çıktı
Benzine 23 kuruş zam yapıldı

Benzer Haberler