Anasayfa » Medya Haberleri » Bakan Çavuşoğlu: Hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz

Bakan Çavuşoğlu: Hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz

Bakan Çavuşoğlu: Hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Almanya, Fransa ve İngiltere ile turizm konusunda 4'lü toplantı yaptık. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile iki sefer görüştük. Rus turistlerin de ülkemize gelmek istediğini biliyoruz. Turizm sadece Antalya ve Alanya için değil Türkiye için önemli. Bizim de önceliklerimizden bir tanesi. Kendim Dışişleri Bakanıyım ama Kültür ve Turizm Bakanımızın 4 tane yardımcısı var ben de onlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu seneyi az hasarla geçeceğiz. Ondan sonra hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz"

Tarih :
Bakan Çavuşoğlu: Hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Almanya, Fransa ve İngiltere ile turizm konusunda 4'lü toplantı yaptık. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile iki sefer görüştük. Rus turistlerin de ülkemize gelmek istediğini biliyoruz. Turizm sadece Antalya ve Alanya için değil Türkiye için önemli.

Bizim de önceliklerimizden bir tanesi. Kendim Dışişleri Bakanıyım ama Kültür ve Turizm Bakanımızın 4 tane yardımcısı var ben de onlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu seneyi az hasarla geçeceğiz. Ondan sonra hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz" "(Turizm alanındaki görüşmeler) Almanya ile ilişkilerimiz eskiye göre çok iyi. Sağlıklı şekilde götürüyoruz, bu anlamda verdiğimiz mesajlar, Almanya'da yer buldu."

"Alanya, Antalya olarak turizm önemli bir sektör ama tarımı da ihmal etmememiz lazım. Dünyanın geleceği tarımda. Gelecekte çatışmalar tarım sektörü üzerinden olacak. Gıda güvenliğinden bahsediyorum. Çok şükür bu pandemi döneminde sağlık güvenliği bakımından da hiçbir sıkıntımız olmadı, dünyaya model oldu.

Kaynak : Anadolu Ajansı
1800 gün ile nasıl emekli olunur?
Yürürlüğe girdi: İzin bedellerine yüzde 50 indirim
MEB kurumları, çocuk maskesi üretimi başlattı
MSB: İdlib'de 1 asker şehit oldu
Kaymakam depreme canlı yayında yakalandı
Moody's Türkiye'nin kredi notu kararını açıklamadı
Emekliliğini polis telsizinden duyurdu, helallik istedi
Süper bulaştırıcı aramızda

Benzer Haberler