Anasayfa » Medya Haberleri » Yevmiyeyle çalışanlar telefonla bizi arasın'

Yevmiyeyle çalışanlar telefonla bizi arasın'

Yevmiyeyle çalışanlar telefonla bizi arasın'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yevmiyeyle çalışan, günlük kazancıyla hayatını sürdürmek zorunda olan veya hiçbir geliri olmayan vatandaşlara seslenen Erdoğan, "Valilik ve kaymakamlıklarımıza telefonla başvurarak durumunu anlatmanız veya elektronik devlet üzerinden başvurmanız halinde devletimiz sizlere de her türlü desteği verecektir. " dedi.

Tarih :
Yevmiyeyle çalışanlar telefonla bizi arasın'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nden video konferans yöntemiyle düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin toplantısının ardından yaptığı açıklamada, kabinenin 26. toplantısını az önce tamamladıklarını, bu toplantıda koronavirüs salgınıyla ilgili özellikle ekonomik gelişmeleri ve güvenlik konularını değerlendirdiklerini söyledi.

Yevmiyeyle çalışan, günlük kazancıyla hayatını sürdürmek zorunda olan veya hiçbir geliri olmayan vatandaşlara seslenen Erdoğan, "Valilik ve kaymakamlıklarımıza telefonla başvurarak durumunu anlatmanız veya elektronik devlet üzerinden başvurmanız halinde devletimiz sizlere de her türlü desteği verecektir. 'Biz bize yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığımız kampanyamızda toplanan kaynak en başta sizler için kullanılacaktır. İhtiyacı olan hiçbir vatandaşımız devletinden yardım istemekten çekinmesin." ifadelerini kullandı.

Kaynak : SGK Rehberi
Davutoğlu: Seçime kendi gücümüzle girmeye kararlıyız
Çalışanlar dikkat! Facebook paylaşımı işten attırdı
Ardahan'da rüşvet operasyonunda 3 kamu görevlisine gözaltı
THY'den 'bilet değişikliği' duyurusu
Halk Eğitimler Pazartesi günü telefi eğitimlerine başlayacak
Bugün karantinaya alınan yerleşim yerleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit ailesine başsağlığı diledi

Benzer Haberler