Anasayfa » Gündem » Eşinin ölümüne neden olan koronavirüsü yendi

Eşinin ölümüne neden olan koronavirüsü yendi

Eşinin ölümüne neden olan koronavirüsü yendi

Kocaeli'de Korona virüs nedeni ile kaldırıldıkları hastanede 8 aylık hamile eşini kaybeden ve bebeği son anda kurtarılan vatandaş, tedavisinin ardından taburcu edildi

Tarih :
Eşinin ölümüne neden olan koronavirüsü yendi
Kocaeli'de Korona virüs nedeni ile kaldırıldıkları hastanede 8 aylık hamile eşini kaybeden ve bebeği son anda kurtarılan vatandaş, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Edinilen bilgilere göre, Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde yaşayan Recep Aydın ve 8 aylık hamile olan eşi Betül Aydın'ın (38), kaldırıldıkları Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan Korona virüs test sonuçları pozitif çıktı. Hastanede tedavi altında alınan çiftten kronik bronşit hastası olduğu öğrenilen Betül Aydın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Betül Aydın'ın 8 aylık bebeği ise ameliyatla kurtarıldı. Bebek, kuvöz ile İstanbul'da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Betül Aydın'ın cenazesi ise yapılan işlemlerinin ardından, Kartepe ilçesinde bugün toprağa verildi.

Betül Aydın'ın eşi Recep Aydın'ın ise Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 14 gün süren tedavisinin ardından taburcu edildi.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
Gazetecilerin villalarının kaçak bölümlerinin yıkımı devam ediyor
Ailelerle görüşen polis, 11 teröristin teslim olmasını sağladı
Antalya'da 'sosyal mesafeli' deniz keyfi
Bugün karantinaya alınan yerleşim yerleri
Hafter'in 'T-122 Sakarya kullandığı' iddiası yalanlandı
Gökçeada Belediyesinin kaçak yapı inşa ettiği iddiası
Başkentliler piknik ve mesire alanlarında nefes aldı

Benzer Haberler