CHP’li başkan, Muhsin Yazıcıoğlu paylaşımı sonrası istifa etti

CHP’li başkan, Muhsin Yazıcıoğlu paylaşımı sonrası istifa etti

CHP Gençlik Kolları Konya İl Başkanı Kürşat Mevlüt Uludağ, yaptığı Muhsin Yazıcıoğlu paylaşımı sonrası gelen tepkiler üzerine istifa ettiğini açıkladı. İstifasını sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Uludağ, “Cumhuriyet Halk Partisi'ne zarar verdiğim gerekçesiyle yürütmekte olduğum CHP Gençlik Kolları Konya İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum” dedi

Tarih :
CHP’li başkan, Muhsin Yazıcıoğlu paylaşımı sonrası istifa etti
CHP Gençlik Kolları Konya İl Başkanı Kürşat Mevlüt Uludağ, dün ölüm yıl dönümü olan Muhsin Yazıcıoğlu için “Derin devletin suç ve sırlarıyla beraber göçüp gittin. Ölene gülünmez ama sana üzülmedim” ifadeleri yer alan bir paylaşımda bulunmuştu.

İSTİFASINI SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Kürşat Mevlüt Uludağ yaptığı paylaşıma gelen tepkiler üzerine istifa etti. İstifa kararını sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Uludağ şu ifadelere yer verdi:

* Geçtiğimiz gün yaptığım bir sosyal medya paylaşımında maksadımı aşmış olduğum ve belirttiğim düşünce nedeniyle partim Cumhuriyet Halk Partisi’ne zarar verdiğim gerekçesiyle yürütmekte olduğum CHP Gençlik Kolları Konya İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum.

 

Kaynak : Sözcu
İletişim Başkanlığı, koronavirüs vaka sayısını açıkladı
İtalya'daki Türk doktordan Türkiye'ye uyarılar
Koronavirüse karşı emekli maaşını kaynar suda yıkadı
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, velilere seslendi
Yevmiyeyle çalışanlar telefonla bizi arasın'
Kısa çalışma ödeneği en az 1.752,40 TL, en fazla 4.380,99 TL ödenir
Yüksek ateşi çıkan adam oğlu tarafından kaçırıldı

Benzer Haberler