Anasayfa » Medya Haberleri » İBB'den skandal uygulama! Engellemeye başladılar

İBB'den skandal uygulama! Engellemeye başladılar

İBB'den skandal uygulama! Engellemeye başladılar

Göreve geldiğinden bu yana tartışmalı kararlara imza atan CHP'li Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bu kez vatandaşları engellemeye başladı. '16 milyonu kucaklayacağız' mottosuyla İstanbulluları kandıran CHP'li belediye, sosyal medya hesaplarından kendilerini eleştiren halka sansür uyguladı.

Tarih :
İBB'den skandal uygulama! Engellemeye başladılar
Birçok vaadi havada kalan ve İstanbullulara zam üstüne zam yaparak vatandaşları şoka uğratan CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni bir skandala imza attı.
Eleştiriye gelemediğini 31 Mart ve sonraki süreçteki seçim çalışmalarında ayan beyan gösteren Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarına el attı.
Sosyal medya hesaplarından, İBB'ye en ufak eleştirilerde bulunan hesapları engelleyen CHP'li belediyenin bu hamlesi büyük tepki çekti.
Bir vatandaş yaşadığı olayı paylaşarak, "Yaşadığım şehrin Belediye Twitter hesabı beni engellemiş!..Bir tane hakarettim yoktur. Bu hesabı Mente bile koymam. Bravo Herşey bok güzel oldu! Hadi sizde engelleyin Murat Ongun, Ekrem İmamoğlu!" dedi.

Kaynak : Yeni Akit
Meclis’te corona alarmı! Doktor hastaneye kaldırıldı
POMEM sonuçları 10-15 gün içerisinde açıklanacak'
Bakan, engelli raporlarının süresi için tarih verdi!
Selfi çekmeyi engellemek için gölü boyadılar
İnfazda kritik hafta: 6 suç kapsam dışı sayılacak
Virüsle savaşta 5 önemli tavsiye
Fırıncıdan işten çıkartılanlara ekmek ücretsiz

Benzer Haberler