Anasayfa » Medya Haberleri » Meral Akşener, depremzedeleri ziyaret etti

Meral Akşener, depremzedeleri ziyaret etti

Meral Akşener, depremzedeleri ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: "Birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğu bir dönem ve bunu da Türk milleti gösterdi. Hiçbir siyasi ayrışma göstermeden herkes burada ve bir ipin ucundan tutmaya çalıştık, hep birlikte. İnşallah bu acılar bir daha yaşanmaz"

Tarih :
Meral Akşener, depremzedeleri ziyaret etti
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Elazığ'da yaşanan 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Malatya'nın Doğanyol ilçesinde depremzedelerle bir araya geldi.
Akşener, Gökçe Mahallesi'nde kurulan bir çadırı ziyaret ederek, depremzedelerle görüştü.
Vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Akşener, geçmiş olsun dileklerini ileterek, depremde hayatını kaybedenler için dua etti.
Ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Akşener, Elazığ ve Malatya'da ziyaretler gerçekleştireceğini söyledi.

Dün telefonla konuştuğu bir depremzedenin hem çocuğunu hem eşini kaybettiğini belirten Akşener, şöyle devam etti:
"Taziye ziyareti yaptık. Elazığ'da da asıl depremin ana üssü olan yerde de dolaşacağız, göreceğiz. Başsağlığı diliyorum bütün kayıplarımıza, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. İktidar partisi elbette devleti yönetiyor o imkanlarıyla buraya geldi. Millet İttifakı'nın Cumhuriyet Halk Partisi'nden seçilmiş olan Büyükşehir Belediye Başkanları buraya geldiler. Biz de teşkilatlarımızı gönüllülerimizi harekete geçirdik. Biz de o şekilde yardım amaçlı buraya arkadaşlarımız geldi. Böyle durumlarda konuşacak bir şey olmuyor. Onun için birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğu bir dönem ve bunu da Türk milleti gösterdi. Hiçbir siyasi ayrışma göstermeden herkes burada ve bir ipin ucundan tutmaya çalıştık, hep birlikte. İnşallah bu acılar bir daha yaşanmaz."

Kaynak : Anadolu Ajansı
Araç sahipleri dikkat! İkili dev indirim geliyor
Dijital mobil kimlik başlıyor
AB, Türkiye’ye yaptırımları genişletti
İdlib şehitlerinin ailelerine acı haberler veriliyor
SPK açığa satış işlemlerini yasakladı
Bahçeli: Düşman görüldüğü yerde ezilmelidir
Akif Beki'den saldırı sonrası önemli yazı!
Yargıtay'dan 'hafta sonu tatili' ile ilgili emsal karar!
Rusya’dan flaş hamle: Savaş gemileri yola çıktı

Benzer Haberler