Anasayfa » İlan » Kastamonu Şerife Bacı Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Kastamonu Şerife Bacı Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Kastamonu Şerife Bacı Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Tarih :
Kastamonu Şerife Bacı Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

KASTAMONU ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

ŞERİFE BACI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜ
Son Başvuru Tarihi : 27 Ocak 2020
Yayınlanma Tarihi : 23 Ocak 2020

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

B) Özel Hususlar:

İŞE ALINACAK PERSONELDE ALANINDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ OLMA ŞARTI ARANMAKTADIR. İŞE ALINACAK PERSONEL DAİMİ İŞÇİ STATÜSÜNDE (DENEME SÜRELİ) ÇALIŞTIRILACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ; İDARECE VARDİYA ESASINA GÖRE BELİRLENECEKTİR. PERSONEL İHTİYAÇ HALİNDE İLANI VEREN KURUMUN DİĞER BİRİM VE MERKEZİNDE DE GÖREVLENDİRİLECEKTİR.

İSTENİLEN BELGELER:

  • ADLİ SİCİL KAYDI,
  • ALANINDA EN AZ 1 (BİR) YIL ÇALIŞTIĞINA DAİR SGK HİZMET DÖKÜMÜ,
  • MEZUNİYET BELGESİ.

NOT: İSTENİLEN BELGELER 29.01.2020-01.02.2020 TARİHLERİ ARASINDA ŞERİFEBACI ÖĞRETMENEVİ'NE SAAT:17:00'YE KADAR ELDEN TESLİM EDİLMELİDİR. EKSİK EVRAK GETİREN ADAYLAR KURAYA ALINMAYACAKTIR.

KURA: 04.02.2020, SAAT: 10:00, ŞERİFEBACI ÖĞRETMENEVİ VE A.S.O. MÜDÜRLÜĞÜ

MÜLAKAT: 06.02.2020, SAAT: 10:00, ŞERİFEBACI ÖĞRETMENEVİ VE A.S.O. MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı)1

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(27.01.2002 - - -
Erkek 18--(27.01.2002 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Lisans

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
ŞERİFEBACI ÖĞRETMENEVİ VE A.S.O. MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ/KASTAMONU04.02.202010:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : İNÖNÜ MAH. ÖĞRETMENEVİ CAD. NO:10

KASTAMONU
37200 KASTAMONU MERKEZ
KASTAMONU / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :KASTAMONU MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 2
Çalışma Şekli Daimi / Deneme Süreli

Kaynak : SGK Rehberi
Altına zam geldi, sahte bilezik satışları patladı
Bakan Soylu duyurdu! O isim görevden alındı
İnatçı kuru öksürüğe dikkat!
Bir ilde daha kamuda mesai düzenlemesine gidildi
Nilüferleriyle ünlü Işıklı Gölü'nde su seviyesi düştü
1100 kişi açıktan ve naklen alınacak! İşte kadrolar
Belediye ücretsiz tablet dağıtacak
İkinci el pazarında hareket çok satış yok
'Hastalar, birisi boğazını sıkıyor gibi hissediyor'
AYM'ye bireysel başvuru 272 bin kişinin umudu oldu
Taha Akyol'un 320 bin TL'sinin dolandırılmasındaki kritik detay
İYİ Parti Genel Başkanlığına Meral Akşener yeniden seçildi
Dalga dalga geliyor: Avrupa’da 2’nci dalga paniği, Çin’de 5’inci dalga uyarısı
Yüz yüze eğitim yarın başlıyor... İşte detaylar
Müjdeyi Bakan verdi! 10 bin personel alınacak
Belediye başkanının yeni makam aracı elektrikli motosiklet
Sondajda ambargoya 'yerli önlem'
Türkücü avukat, şarkısına adliyede klip çekti
Dudak uçuklatan kazanç!YouTuber'lar aylık gelirde şirketleri bile geçti
İşte TBMM'nin son idam çalışması
AÜ Rektörü Ünüvar'dan 'dijital mesafe' uyarısı
20 Eylül 2020'den önemli gündem başlıkları

Benzer Haberler