Anasayfa » Medya Haberleri » Acılı mühendis babadan oğluna hüzünlü veda

Acılı mühendis babadan oğluna hüzünlü veda

Acılı mühendis babadan oğluna hüzünlü veda

Tokat'ta 10 yaşındaki oğlunu 12 yerinden bıçaklayarak öldürdükten sonra intihar eden anne ve oğlu, Sivas'ta kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Tarih :
Acılı mühendis babadan oğluna hüzünlü veda
Tokat'ta iki gün önce psikolojik tedavi gören Tuğba Uzun, 10 yaşındaki oğlu Kayra Uzun'u 12 yerinden bıçaklayarak öldürmüş ve ardından da evin mutfak kısmında bulunan doğalgaz borusuna kendisini asarak intihar etmişti.

Tuğba Uzun ve 10 yaşındaki oğlunun cenazeleri, otopsi işlemlerinin ardından memleketleri Sivas'a getirildi. Uzun ve oğlu için Mehmet Paşa Camii'nde öğle namazının ardından cenaze namazı kılındı.


Cenazede acılı baba Mustafa Uzun ve aile gözyaşlarına boğuldu. Anne ve oğlunun cenazeleri, kılınan namazın ardından Yukarı Tekke Sıra Mezarlığı'na defnedildi. Anne ve oğlunun cenazelerinin cenaze aracında yan yana konması aileyi duygulandırdı.

Tuğba Uzun'un olayın yaşandığı gün özel bir okulda eğitim gören 4. sınıf öğrencisi oğlu Kayra ile birlikte karne dağıtım törenine katıldığı öğrenildi. Polis ekiplerinin cinayet şüphesi üzerine evde yaptığı detaylı çalışmada, evin kapısının içeriden kilitlendiği tespit edildi.

 

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
İstanbul'da düğün konvoyu terörüne 10 gözaltı
Çeyrek altın, tarihin en yüksek seviyesini gördü
Kumalığı kabul etmeyen kadının başını taşla ezerek öldürdü
İzmir Demokrasi Üniversitesi Geçici 2 İşçi Alacak
Koronavirüs yayılmaya devam ediyor... En son Lübnan'da görüldü
Mimar, mühendis, ekonomist! Emekli maaş ve ikramiyeler....
Gram altın 322 lirayı aştı
SGK genelge yayımladı! Ödemeler belli oldu...

Benzer Haberler