Anasayfa » Medya Haberleri » Bir banka daha kredi faizini düşürdü!

Bir banka daha kredi faizini düşürdü!

Bir banka daha kredi faizini düşürdü!

ING Türkiye, konut kredisi faizini 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0.94'e indirdiğini açıkladı. Kampanya kapsamında sunulan faiz oranı, eski yeni ayrımı olmaksızın tüm konutlar için geçerli olacak

Tarih :
Bir banka daha kredi faizini düşürdü!
ING Türkiye, konut kredisi faizini 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0.94'e indirdiğini açıkladı. Kampanya kapsamında sunulan faiz oranı, eski yeni ayrımı olmaksızın tüm konutlar için geçerli olacak.

ING Türkiye, konut kredisi faizlerini 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0.94'e indirdiğini açıkladı. ING Türkiye'nin kampanya kapsamında sunduğu yüzde 0.94 faiz oranı eski yeni ayrımı olmaksızın tüm konutlar için geçerli olacak.

"Faiz indirimi ile ekonomiye destek veriyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz"

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz; konut kredisinde çok avantajlı faiz oranları sunarak konut piyasasındaki canlanmaya ve böylece ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan mutlu olduklarını belirterek, "ING Türkiye olarak hedefimiz müşterilerimizin bir adım önde olmalarını sağlayacak şekilde mükemmel müşteri deneyimi sunmak. Bu anlayışla konut ihtiyaçlarında müşterilerimizin yanında olabildiğimiz için çok mutluyuz. ING Türkiye olarak, sunduğumuz avantajlar ve kampanyalar ile müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz." dedi.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
3 ilde daha kamu kurumlarına 'HES kodu' ile girilecek
Karantina evinde kahvaltı!
Meteoroloji’den İstanbul dahil birçok ile yağış uyarısı!
Ebeveynlere 'düzenli ders takibi' uyarısı
Sağlık Bakanlığı 26 Eylül 2020 tarihli verileri açıkladı.
Bakan Kurum duyurdu: 2023 yılına kadar bitecek
15 yaşındaki çocuğun direğe bağlanarak darp edildiği iddiası
Toplum Bilim Kurulu'ndan çarpıcı corona virüsü anketi!

Benzer Haberler