Anasayfa » Medya Haberleri » İnternetten alışveriş yapanlar dikkat! Mağdur olmayın

İnternetten alışveriş yapanlar dikkat! Mağdur olmayın

İnternetten alışveriş yapanlar dikkat! Mağdur olmayın

İnternetten alışveriş yapanlar dikkat! Mağdur olmayın

Tarih :
İnternetten alışveriş yapanlar dikkat! Mağdur olmayın

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, internetten alışverişin risk unsuru taşıdığını ileri sürerek, "Kargoların gecikmesi veya hiç gelmemesi, sipariş verilen sitelerin kısa süre sonra kapanması, seçilenin yerine başka ürünün gelmesi gibi birçok olumsuz örnek yaşanıyor. Bu gibi nedenlerle esnafımızın tercih edilmesi önem taşıyor." ifadesini kullandı.

Palandöken yazılı açıklamasında, yılbaşı kapsamında alınacak hediyelerin ciddi bir ekonomik büyüklük oluşturmasını beklediklerini belirtti.

İnternetten alışverişin risk unsuru taşıdığına dikkati çeken Palandöken, "Kargoların gecikmesi veya hiç gelmemesi, sipariş verilen sitelerin kısa süre sonra kapanması, seçilenin yerine başka ürünün gelmesi gibi birçok olumsuz örnek yaşanıyor. Bu gibi nedenlerle esnafımızın tercih edilmesi önem taşıyor. Her bütçeye uygun, her zevke uygun, 10 liradan 100 liraya kadar geniş fiyat yelpazesi olan büyük küçük tüm hediyeler esnafımızda mevcut. Pahalı hediyeler almak yerine ya da bir hediyeye ederinden fazla ödeme yapmak yerine esnafımızdan alışveriş yapılmalı." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak : Anadolu Ajansı
Yakarsa kombiyi zenginler yakar
Profesör, 3. kattan atlayarak intihar etti
Faiz yükü azaldı, konuta ilgi patladı
O tarihler arasında % 45 engelli memur nasıl emekli olabilir?
Taşeron işçiler dikkat!Tediyeler bu ay bitmeden hesapta
10 parmağında 10 marifet olan başhekim
Devlet hastanesinden literatüre girecek ameliyat
3000 TL maaşla KPSS şartsız belediye işçisi alınacak!.

Benzer Haberler