Anasayfa » Medya Haberleri » Şoke eden olay! Abla kusura bakma yanlışla seni vurdum

Şoke eden olay! Abla kusura bakma yanlışla seni vurdum

Şoke eden olay! Abla kusura bakma yanlışla seni vurdum

Kütahya'da alacağı olduğu 15 bin TL'yi tahsil edemediği husumetlisine buluştukları yerde ateş açan ve bu sırada yoldan geçen kadını yaralayan zanlı, teslim oldu.

Tarih :
Şoke eden olay! Abla kusura bakma yanlışla seni vurdum
Kütahya’da oturan Kadir T., yeğeni M.A.Y.’nin cezaevinden arkadaşı olan H.D.’ye bir süre önce 15 bin lira borç verdi.
Aradan geçen zamanda parasını alamayan Kadir T., yeğeni M.A.Y. ve bir başka yakını ile birlikte Ziraat Mahallesi Ray Sokak'ta H.D. ile buluşmak için anlaştı.
"Abla kusura bakma"
Şüpheli Kadir T. buluşma sırasında yanında getirdiği av tüfeği ile koşarak H.D.’ye doğru ateş etti. Tüfekten çıkan saçmalardan biri tesadüfen olay yerinden geçen Melek B.’ye isabet etti. Melek B. yere yığılırken Kadir T., "Abla kusura bakma yanlışla seni vurdum." diyerek diğer iki kişiyle birlikte kaçtı.
Sağlık durumu iyi
Çevre sakinlerinin çağırdığı ambulansla Melek B. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı Tedaviye alınan Melek B.’nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Teslim oldu
Kadir T., bir süre sonra av tüfeği ile birlikte Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi Amirliği'ne giderek teslim oldu. Sağlık kontrolünden geçirilen Kadir T., işlemleri için emniyete götürüldü.

Kaynak : Yeni Akit

Benzer Haberler