Anasayfa » Medya Haberleri » Ahmet Davutoğlu'nun adresi belli oldu

Ahmet Davutoğlu'nun adresi belli oldu

Ahmet Davutoğlu'nun adresi belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Şehir Üniversitesi ile ilgili tepki gösterdiği Ahmet Davutoğlu'nun yeni partisinin genel merkez binası için Ankara Çankaya'da 4 katlı bir bina kiraladığı ve binada tadilat çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

Tarih :
Ahmet Davutoğlu'nun adresi belli oldu
>Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti'den istifa ettikten sonra başlattığı yeni parti çalışmaları devam ediyor.
Davutoğlu'nun yeni partisini yıl sonuna kadar ilan etmesi beklenirken, Kurucular Kurulu'nu oluşturmak için son çalışmalarını yapıyor. Davutoğlu'nun ekibinin partinin genel merkez binasının da belli olduğu ifade edildi.


Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan; Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan ve Mehmet Şimşek'i ifşa etti

Genel merkez binası belli oldu
Yeniçağ gazetesinin haberine göre, Ahmet Davutoğlu bir yandan yeni partiye katmak istediği isimlerle görüşmelerini sürdürürken, diğer yandan ise partinin genel merkez binası için çalışmalarını sürdürüyor.
Davutoğlu'nun ekibinin Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi'nde bulunan 4 katlı bir binayı partinin genel merkezi olması için kiraladığı öğrenildi.
Bina içinde tadilat çalışmaları sürerken, tadilatın partinin açıklanmasından önce tamamlanması hedefleniyor.
Erdoğan, Davutoğlu için ne demişti
Şehir üniversitesi ile ilgili yürütülen algı operayonlarına ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan, "Şehir Üniversitesi'nin tahsisini Başbakanlığım döneminde yapan benim. Daha sonrasında malum zat Başbakan olunca bu tahsisi Şehir Üniversitesi'ne mülkiyet devrine dönüştürmüştür. Hiçbir üniversitenin daha önce mülkiyet devri olmamıştır. Öksüz ve yetimin hakkını orada gözetmeksizin devir gerçekleştirdiler." ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak : Yeni Akit

Benzer Haberler