Anasayfa » İlan » Mudanya Belediyesi İşçi Alım İlanı

Mudanya Belediyesi İşçi Alım İlanı

Mudanya Belediyesi İşçi Alım İlanı

Tarih :
Mudanya Belediyesi İşçi Alım İlanı

BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

MUDANYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 26 Kasım 2019
Yayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.


B) Özel Hususlar:

ÖZEL ŞARTLAR

İlköğretim mezunu, Oto Motor Tamirciliği mesleğinde 5 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyete sahip ve askerlikle ilişiği olmamak

KURA TARİHİ VE YERİ:

  • 06/12/2019 tarihi Saat:09.30 - Mudanya Noterliği

Yapılacak İşin Tanımı: Kurumun genel çalışma prensipleri doğrultusunda ağır ticari araçlarda(kamyon, otobüs gibi motorlu araçlar) motorun yakıt ateşleme soğutma ve supap sistemi, güç aktarma oranları, ön düzenleme, fren ve direksiyon sistemlerinde, meydana gelen arızaların giderilmesi, aydınlanma ve ikaz donanımlarının bakım ve onarımı için ustalık belgesi gerektiren araç gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanımı ile ilgili işlerin yapımı.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri)5

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(26.11.2001 - - -
Erkek - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Mudanya Noterliği06.12.201909:00 - 10:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : Şükrüçavuş Mh. Mustafakemakpaşa Cd. No.10 Mudanya/BURSA
16000 MUDANYA
BURSA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :MUDANYA

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Deneme Süreli

Kaynak : SGK Rehberi
27 Eylül 2020'den önemli gündem başlıkları
Otelde, kadınları kaçırdıkları gizli geçit bulundu
Meteoroloji’den İstanbul dahil birçok ile yağış uyarısı!
Karantina evinde kahvaltı!
Afyonkocahisar Çobanlar Geçici Taşımacılık 1 İşçi Alacak
Kıdem tazminatı değişikliği 1 Ekim'de yeniden geliyor!
Aynı aileden 5 kişi virüsü yendi: Çektiğimiz acıları yaşamayan bilmez
Hindistan'dan aşı üretiminde tüm insanlığa yardım sözü
Corona virüsü onları da etkiledi! Kuşların ötüşü değişti
Antalya Demre Belediyesi Geçici 5 İşçi Alacak
Ünlülerin bir araya geldiği doğum günü partisine soruşturma
Silahlı kavgada yaralanan muhtar yaşamını yitirdi
Özkiraz'dan Kılıçdaroğlu ve Akşener'e: Sizi de tutuklayacaklar
'Beni tanımadın mı lan, ben müdürüm'
Bakan Koca İstanbul'da acil durum hastanelerini ziyaret etti
Oto teybi sipariş etti, televizyon askı aparatı çıktı
Erdoğan, 300 fabrikanın toplu açılışına katıldı
Ateş ölçer çalan genç, çalışma karşılığında affedildi
Aydın Koçarlı Belediyesi 1 İşçi Alacak
Muhtar, koronavirüs hastalarını sosyal medyadan paylaştı
Gayrimeşru ilişkide 'mesleğe' göre ceza ayrıntısı! Memur, öğretmen, polis, hakim...

Benzer Haberler