Anasayfa » Medya Haberleri » Devlet Bahçeli'den sağlık durumu ile ilgili açıklama

Devlet Bahçeli'den sağlık durumu ile ilgili açıklama

Devlet Bahçeli'den sağlık durumu ile ilgili açıklama

Sağlık durumu hakkında çok çirkin şeylerin söylendiğini ifade eden Devlet Bahçeli, endişe edilecek bir durumun olmadığını belirtti

Tarih :
Devlet Bahçeli'den sağlık durumu ile ilgili açıklama
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis'te gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Sağlık durumu hakkında konuşulanlara netlik kazandıran MHP Lideri, sağlık durumuyla ilgili çirkin şeylerin konuşulduğuna dikkat çekti.

Allah'ın verdiği ömrü yaşamaya devam ettiğini dile getiren Devlet Bahçeli, "Allah'a bin şükür, dua edenler, iftira edenlerden çok çok fazla." şeklinde konuştu.


Bahçeli'den sağlık durumuyla ilgili açıklama
"SAĞLIĞIMLA UĞRAŞACAKLARI YERDE..."

MHP Genel Başkanı, şöyle konuştu; "Sağlık konusuyla ilgili çok şeyler yaptılar. Hala da söylüyorlar. Değişik şeyler yapıyorlar. Dikkatinizi çekti mi bilemiyorum. Ben ilk defa dışarı çıktığımda sakal bırakmıştım. Bu sakalı dikkate alarak; 'Sağlığımla uğraşacakları yerde sakalımla uğraşsınlar' diye bir açıklama yaptım. Fakat sakalla uğraşan çok az çıktı. Hala sağlıkla ilgili söylüyorlar.

"GEBERDİ DİYENLER, GEBERECEK DİYENLER..."

Ben herkese sağlık diliyorum. Çünkü sağlık her şeyin başı. Bizi eleştirenler, geberdi diyenler, geberecek diyenler... MHP böylelikle parçalanacak diyenler... İşte şimdi buradayız, arkadaşlarla beraberiz.

Anadolu Ajansı

Kaynak : Anadolu Ajansı

Benzer Haberler