Anasayfa » İlan » MSB Akasryakıt İkmal Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

MSB Akasryakıt İkmal Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

MSB Akasryakıt İkmal Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

Tarih :
MSB Akasryakıt İkmal Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ

MSB AKARYAKIT İKMAL VE NATO POL.TES.İŞL.ANT BAŞKANLIĞI(KAMU GRUBU)
Son Başvuru Tarihi : 25 Kasım 2019
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

B) Özel Hususlar:

  • ANT Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek 1 TMY işçi alımı yapılacaktır.
  • Alınacak personel işçi kadrosunda istihdam edilecektir.
  • Kura 27 Kasım 2019 tarihinde çarşamba günü saat 14.00' de çekilecektir.
  • Kura sonuçları, mülakat süreciyle ilgili tüm duyurular yine www.ant.gov.tr adresinden yayımlanacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Elektrik-Elektronik Teknisyeni

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(25.11.2001 - - -
Erkek 18--(25.11.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Elektrik-Elektronik Teknolojisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
ANT BATI BÖLGE ANKARA İŞLETME MÜD. Tüm Duyurular İçin:http://www.ant.gov.tr27.11.201914:00 - 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : GÜVENEVLER MAH.KUZGUN CAD.NO:51
A.AYRANCI
6420 ÇANKAYA
ANKARA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

Kaynak : SGK Rehberi
4 belediye 110 memur alacak
Mahkemeden yağ yakan lüks otomobile 'gizli ayıplı' kararı
Son kampanyalarla en ucuz sıfır otomobiller!
Bağkur-SSK-SGK emeklilerine intibak zammı ne zaman?
Çekmeköy Belediyesi: Araç ihalesi yasalara uygun
Yıldırım Belediyesi 30 Zabıta Memuru Alacak
Eyüpsultan Belediyesi 25 Zabıta Memuru Alacak
Güney Kore'de ilginç gelişme! Belediye başkanı ortadan kayboldu
Cinsel tacizle suçlanan kayıp belediye başkanı ölü bulundu
Sağlık Bakanlığı 9 Temmuz 2020 tarihli verileri açıkladı
Göz kaşıntısı nedir? Göz kaşıntısı neden olur?
Tıbbi ihracatçılardan 'hibe şartı kaldırılsın' talebi
Altın zirve yaptı!Altın neden yükseliyor?
Fahrettin Altun'dan 'Uluslararası Basın Enstitüsü'ne tepki
Barolara ilişkin kanun teklifinin12 maddesi kabul edildi
Koronavirüs kalıcı hasar bırakıyor mu?
Koronavirüsü yenen Başkan'dan 'maske takın' uyarısı
Bakan Selçuk: Okulların açılması ülkenin gündemi olmak zorunda
Bakan Soylu: Yaralı 11 jandarma ve şoför tedavi altında
Kurbanlıklarda koronavirüs tespit edildi mi?

Benzer Haberler