Anasayfa » Medya Haberleri » Yeni güne acı haberlerle uyandık: İki şehit

Yeni güne acı haberlerle uyandık: İki şehit

Yeni güne acı haberlerle uyandık: İki şehit

Yeni güne acı haberlerle uyandık: İki şehit

Tarih :
Yeni güne acı haberlerle uyandık: İki şehit

Mardin'in Derik kırsalında PKK/YPG'ye yönelik operasyonda bir askerimiz şehit oldu. 3 terörist etkisiz hale getirildi. Zeytin Dalı harekat bölgesinde 11 Ekim'de yapılan havan saldırısında yaralanan bir askerimiz de yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit düştü.

Mardin’in Derik ilçesi kırsalında terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda bir asker şehit oldu, 3 terörist etkisiz hale getirildi.

Derik ilçesi kırsalında terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonda, güvenlik güçlerince bir grup teröristle sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmada bir asker şehit oldu, 3 terörist etkisiz hale getirildi. Bölgede operasyon sürüyor.

HAİN SALDIRIDA YARALANDI

Öte yandan Suriye’deki birliğinde yaşanan havan saldırısı sırasında yaralanan bir askerimiz kurtarılamayarak şehit oldu.

Milli Savunma Bakanlığı’ndan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle;

“Zeytin Dalı Harekât Bölgesindeki bir üs bir üs bölgemize 11 Ekim 2019 tarihinde PKK/YPG'li teröristlerce yapılan havan saldırısında yaralanan ve hastanede tedavisine devam edilen kahraman bir silah arkadaşımız, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 21 Ekim 2019 tarihinde şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.

Saygılarımızla,

MSB Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği”

Kaynak : Sözcu
Twitter'dan skandal sansür! Tepki yağıyor
McDonald's çalışanları greve gitti
Yalova Termal Belediyesi 2 İşçi Alacak
Demiryolu Kazalarını ve Olaylarını Araştırma ve İnceleme Yönetmeliği
Emekliye eşit zam!
Sağlık Bakanı LÖSEV'le ilgili sessizliğini bozdu
Şanlıurfa Valiliği: 14 asker yaralandı
Osmaniye Ata Elektirik 1 İşçi Alacak
İsmar’ın isim hakkı satışa çıkıyor

Benzer Haberler