Anasayfa » Medya Haberleri » 'Milli görüşçüler olarak her zaman şehit olmaya hazırız'

'Milli görüşçüler olarak her zaman şehit olmaya hazırız'

'Milli görüşçüler olarak her zaman şehit olmaya hazırız'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan:- "Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi milli görüşçüler olarak bizler, vatan için, milletimiz için, bayrağımız için, davamız için her zaman şehit olmaya hazırız"

Tarih :
'Milli görüşçüler olarak her zaman şehit olmaya hazırız'
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi milli görüşçüler olarak bizler, vatan için, milletimiz için, bayrağımız için, davamız için her zaman şehit olmaya hazırız." dedi.
Erbakan, Kadir Has Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen partisinin Kayseri 1. Olağan Kongresinde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin kendi güvenliğini sağlaması için operasyon yapmasının en doğal hakkı olduğunu söyledi.
Türkiye'nin güvenliğinin söz konusu olduğu yerde hükümete her türlü desteği verdiklerini belirten Erbakan, "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerini imha etmek, sınır güvenliğimizi sağlamak, ülkemizin, vatanımızın korunması için bir operasyon gerçekleştirdi. Türkiye'nin sınırlarını korumak, kendi güvenliğini temin etmek için böyle bir operasyonu gerçekleştirmesi elbette ki en tabii hakkıdır." dedi.
Bu operasyonun sonuna kadar arkasında durduklarını aktaran Erbakan, "Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi milli görüşçüler olarak bizler, vatan için, milletimiz için, bayrağımız için, davamız için her zaman şehit olmaya hazırız. Bu gerçeğin bir kez daha altını çizmek istiyorum." ifadesini kullandı.


Kaynak : Anadolu Ajansı
Bu haber tüm kiracıları ilgilendiriyor
Bakan müjdeyi verdi! 17 bin 689 atama yapılacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Flaş yeni kadro kararı
Kamuda 'poromosyon' rekoru! Tek seferde 6.852 TL yatacak
Memur-Sen "İki yakamızı bir araya getirin"
Giresun Espiye Ener İnşaat 1 İşçi Alacak
Cinayet sanığı duruşmada öldürdüğü kızın babasına saldırdı
Rabia Naz'ın babası mahkemeye sevk edildi

Benzer Haberler