Anasayfa » Medya Haberleri » Orman Müdürü, ormanda kayboldu, jandarma köpeği buldu

Orman Müdürü, ormanda kayboldu, jandarma köpeği buldu

Orman Müdürü, ormanda kayboldu, jandarma köpeği buldu

Kütahya'nın Gediz ilçesi Abide köyünde ormanda kaybolan Orman İşletme Şube Müdürü'nü Jandarmanın Cadı isimli iz takip köpeği sağ olarak buldu

Tarih :
Orman Müdürü, ormanda kayboldu, jandarma köpeği buldu
Kütahya'nın Gediz ilçesi Abide köyünde ormanda kaybolan Orman İşletme Şube Müdürü'nü Jandarmanın Cadı isimli iz takip köpeği sağ olarak buldu.

Kütahya Orman İşletme Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Süleyman Zengin, Gediz-Uşak Karayolunun 8. kilometresindeki Teco Petrol mevkiinde bulunan ormanlık alanda kaybolduğunun bildirilmesinin ardından şahsı arama çalışmalarına AFAD ekipleri ile birlikte iz takip köpeği ve drone ile başlanıldı.

Gece yarısına kadar yapılan aramalardan bir sonuç alınamaması üzerine aramalara ara verildi. Ertesi gün sabah erken saatlerde kayıp şahsın arama çalışmalarına Kütahya İl Jandarma Komutanlığına ait iz takip köpek timinin katılımı ile tekrar başlanıldı. Yapılan arama sonucunda kayıp Süleyman Zengin ormanlık alanda Kütahya İl Jandarma Komutanlığına ait Cadı isimli iz takip köpeği tarafından sağ olarak bulundu. Zengin, daha sonra 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından kontrol amaçlı Gediz Devlet Hastanesine sevk edildi.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
Trump görüşmesinde MHP sürprizi!
Şanlıurfa Valiliği: 14 asker yaralandı
Demiryolu Kazalarını ve Olaylarını Araştırma ve İnceleme Yönetmeliği
Yeni vergi düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda
14 Kasım 2019'dan önemli gündem başlıkları
Korkunç hastalık şoke etti! Ağzında başladı her yerine yayıldı
MEB 60 bin atama yapılacağının müjdesini vermelidir'
Belediye Başkanı'na protokolde yer vermediler

Benzer Haberler