Anasayfa » İlan » Bitlis Emniyet Müd. Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

Bitlis Emniyet Müd. Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

Bitlis Emniyet Müd. Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

Tarih :
Bitlis Emniyet Müd. Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

BİTLİS ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

BİTLİS İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 04 Ekim 2019
Yayınlanma Tarihi : 30 Eylül 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

B) Özel Hususlar:

1. Türk vatandaşı olmak.

2. 18 yaşını doldurmuş olmak.

3. Askerlik ile ilişiği olmamak

4. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

5. Türk Ceza Kanununun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

6. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.

7. 657 DMK'nın 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

8. Terörle mücadele sırasında malul sayılmayacak şekilde yaralananlar, sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını belgeleyen komutanlık yazısıyla durumlarını belgelendirmek.

9. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

10.Diğer huhuslarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket ediilir.

11. Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

NOT:

Açık iş sayısı kadar asil ve yedek aday 10/10/2019 tarihinde saat 15:00'te Bitlis İl Eminyet Müdürlüğü 3. katında bulunan Konferans Salonunda Noter kurası ile belirlenecektir.

KURA SONUÇLARI, SINAV TARİHİ VE DİĞER DUYURULAR, Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü'nün (www.bitlis.pol.tr) internet adresinde TEBLİGAT MAHİYETİNDE YAYINLANACAKTIR. Ayrıca yazılı tebligat yapılmayacak olup posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(04.10.2001 - - -
Erkek 18--(04.10.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Lisans

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü 3.kat konferans salonu10.10.201915:00 - 16:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : Beş Minare Mahallesi Ahmet Eren Bulvarı No:403
13000 BİTLİS MERKEZ
BİTLİS / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıBitlis İl Emniyet Müdürlüğü
Ünvanı-
Telefon No0(434) 226 55 00
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

Kaynak : SGK Rehberi
YouTube'da çocuklara yönelik videolara düzenleme getiriliyor
Kütahya Saphane SYDV Geçici 4 İşçi Alacak
Altında gün sonu fiyatları
Bakan Soylu: 4 mevsim 12 ay operasyon halindeyiz
İçişleri Bakanlığı'na büro personeli alınacak!İşte detaylar...
Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Patrick’ten boşanma kararı aldı
İzmir Çestur Çeşme 1 İşçi Alacak
İBB Meclisi’nde 39 ilçenin 2020 bütçesi onaylandı
Egemen Bağış, Prag büyükelçiliği görevine başladı
Dolar ve avroda gün sonu fiyatları
Bakan Kurum'dan İmamoğlu'nun iptal ettiği projeye ilişkin açıklama
TCDD personeline 3 bin TL promosyon
Zeytin yağında doğru bilinen yanlışlar
Sözleşmeli personeli ilgilendiren yönetmelik hazırlanıyor'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-İzlanda maçında
Aile Bakanlığı: Personel ve müdür açığa alındı
Emekliye eşit zam!
İşte hem otomatik hem de ucuz arabalar
Kamuda 'poromosyon' rekoru! Tek seferde 6.852 TL yatacak
Milyonları ilgilendiriyor!Part time sigorta neleri kapsar?
Afyonkarahisar serban Taşımacılık 1 İşçi Alacak
Konya Sosyal Güvenlik Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı
AK Parti'de kongre istifaları... Iğdır İl Başkanı istifa etti
Kirayı gününde ödemeyen kiracıya kötü haber!

Benzer Haberler