Anasayfa » İlan » Söke Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Söke Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Söke Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Tarih :
Söke Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

SÖKE HİZMET MERKEZİ

SÖKE BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 24 Eylül 2019
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

B) Özel Hususlar:

GENEL ŞARTLAR

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz Talebe Katılım açık iş sayısının sayısı üç katını geçerse Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört katı, Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört katı olarak kura çekimi sonucu belirlenir.

KURAYA TABİ İŞGÜCÜ TALEBİNE İLKOKUL-İLKOĞRETİM EĞİTİME SAHİP OLANLAR MÜRACAAT YAPABİLECEKLERDİR.

NOTER KURASI: 30.09.2019 TARIHİNDE SAAT :14:00'da BELEDİYE MECLİS SALONUNDA YAPILACAKTIR.

Kura ile ayrıca, aynı sayıda yedek adayın isimlerini kapsayan bir liste oluşturulur.

NOTER KURA SONUÇLARI VE MULAKAT SONUÇLARI SÖKE BELEDİYESİ RESMİ İNTERNET SİTESİNDE ( www.soke.bel.tr) YAYINLANACAK OLUP AYRICA TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma5

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(24.09.2001 - - -
Erkek 18--(24.09.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Söke Belediyesi Meclis Salonu30.09.201914:00 - 15:00

Aranan Nitelikler

Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve SertifikalarıPsikoteknik Belgesini, SRC2 Belgesi, SRC4 Belgesi

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : KONAK MAH. SARAÇLAR CAD. NO:21
09200 SÖKE
AYDIN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SÖKE

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıAhmet EVİN
ÜnvanıŞef
Telefon No02565182311
E-Postawww.soke.bel.tr

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

Kaynak : SGK Rehberi
Çilekte neler oluyor? İddialar doğru mu?
Ekonomistler: Döviz ve altına vergi daha büyük bir kaçışın habercisi
Sağlık Bakanlığı açıkladı: Artık bunlar yapılmayacak!
Başkan, maaşı düşürülünce belediyesini mahkemeye verdi!
Kurtulmuş'tan 27 Mayıs darbesine ilişkin değerlendirme
Bahçeli: Yassıada'da hukuka deli gömleği giydirilmiştir
Türk-İş: Yoksulluk sınırı 8 bin TL'ye dayandı
İdlib'de EYP infilak etti, bir teğmen şehit oldu
Kısıtlama sonrası AVM'lerde uzun kuyruklar oluştu
İstanbul’u bekleyen büyük kriz! Valilik çalışmalara başladı...
İlk cuma heyecanı! Bu hafta başlıyor
Hangi ilde kaç kişi vefat etti? İşte tam liste...
Düziçi Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı
İşverenin işçiden 3 gündelik kadar ücret kesinti yapması yasaya uygun mudur?
Çiller Ailesi’nin imarı değiştirilen arsası ipotekli çıktı
'Berat Albayrak'a yeni görev' Kabinde sürpriz değişiklik iddiası
Çalışanlarında koronanavirüs çıkan market kapatıldı
Emekli olacaklar dikkat! İşte toplu para ödeyerek emekli olunan 10 istisna...
Milli Eğitim Bakanlığı 750 soruluk destek paketi yayımladı
Aşıklara müjde! İşte düğün salonlarının açılacağı tarih
Fitch rapor yayınladı: Türkiye için ne düşünüyor?
Bilim Kurulu Üyesi düğün salonlarının açılacağı tarihi paylaştı
Afrika sıcakları çitçiyi vurdu, ürünler zarar gördü
Bilim Kurulu, 11 sektör için normalleşme rehberi yayımladı
Otobüs seferleri başlıyor: Yolculardan HES kodu istenecek

Benzer Haberler