Anasayfa » Medya Haberleri » İcra Dairesi'nden 'satılık doktor' ilanı

İcra Dairesi'nden 'satılık doktor' ilanı

İcra Dairesi'nden 'satılık doktor' ilanı

Tarih :
İcra Dairesi'nden 'satılık doktor' ilanı

Türkiye'de yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle binlerce şirket konkordato ve iflas ilanında bulunurken Cizre İcra Dairesi, bir özel hastanenin hekim kadrosunu icradan 'satışa' çıkardı.

Türkiye'de yaşanan ekonomik sıkıntılar sonucu binlerce şirket konkordato ve iflas ilanında bulunuyor. İflastan çıkamayanlar ise icralık oluyor. Yaşanan ekonomik kriz neredeyse tüm sektörleri etkileri. İlan.gov.tr'de ise yüzlerce icradan satış ilanları yer alırken ilginç bir ilan, ekonomik krizin geldiği boyutu gözler önüne serdi.

Cizre İcra Dairesi Müdürlüğü, bir özel hastanenin hekim kadrosunu icradan 'satışa' çıkardı. Cizre İcra Dairesi'nden yayınlanan "Tıbbi cihaz ve medikal ürünler icradan satılıktır (toplu satış)" ilanında hekim kadrosunda yer alan doktorlar da satışa çıkarıldı.

"Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup" ifadesine yer verilen ilanda satışa çıkarılanın "Özel Botan Hospital Hastanesi'nin ruhsatname ve bu ruhsata bağlı Özel Hastane Faaliyet İzin Belgesi bağlı ve yukarıda branşları ve detayları belirtilen 22 adet Tabip Kadrosu" olduğu belirtildi.

Hekimlerin tepkilerine yol açan ilanda “ihaleye çıkarılan ve değerleri belirtilen” hekim kadrosunun listesi ise şöyle yer aldı:

Kaynak : Milli Gazete

Benzer Haberler