Anasayfa » Medya Haberleri » Apple Türkiye'de iPhone fiyatlarında indirime gitti

Apple Türkiye'de iPhone fiyatlarında indirime gitti

Apple Türkiye'de iPhone fiyatlarında indirime gitti

Apple Türkiye'de iPhone fiyatlarında indirime gitti

Tarih :
Apple Türkiye'de iPhone fiyatlarında indirime gitti

Apple dün akşam yeni iPhone modellerini tanıtırken Türkiye'de de eski modellerde indirime gitti.

Tekonoloji devi Apple, dün akşam iPhone 11, iPhone Pro ve iPhone Pro Max modeliyle üç yeni telefonunu duyurdu. Apple, yeni telefonların tanıtımının ardından ise Türkiye'de de eski modellerde indirime gitti.

Geçen seneki fiyatlara benzer bir fiyatla kullanıcı karşısına çıkan iPhone 11 ailesi, yalnızca en temel model olan iPhone 11'de indirime gitti. Bu durum, kendisinden önceki telefon olan iPhone XR'ın fiyatını da etkiledi.Apple'ın sitesinde şu anda 6 bin 499 TL başlangıç fiyatıyla satılan iPhone XR, ciddi bir indirime girdi. Apple'ın iPhone XR'ın fiyatında 900 TL'lik bir indirim yaptığı ortaya çıktı.

Bundan yalnızca bir gün önce 7 bin 399 TL'ye satılan iPhone XR, yeni iPhone 11'in iPhone XR'ın geçen seneki satış fiyatından daha ucuz bir fiyat etiketiyle çıkması sonucunda 900 TL gibi bir indirim aldı.

iPhone XS ve iPhone XS Max şu anda Apple Türkiye'nin resmi sitesinde satılmadığı için eski amiral gemilerinde bir indirime gidilip gidilmediği konusunda net bir bilgi şu an için bulunmuyor.

Apple, salı günkü tanıtımda çift arka kameralı iPhone 11 için depolama seçeneğine göre 699 dolar ile 849 dolar arasında değişen fiyatları, üç arka kameralı iPhone 11 Pro’da 999 dolar ile 1349 dolar, iPhone 11 Pro Max’te ise 1099 dolar ile 1449 dolar aralığında duyurdu.

Kaynak : Milli Gazete
Dolar kritik sınırı aştı
Firavun faresi tarafından ısırılan kadın, uzuvlarını kaybetti!
‘Sehven’ denilen zam gerçek çıktı
İşte Suriye'de en net görüntüler!
Suriye'de hain saldırı! 33 şehit, yüreğimiz yanıyor...
İşte Koronavirüs savaşçısı bilim insanları
Dijital mobil kimlik başlıyor
Provokatif paylaşım yapan hesaplara inceleme

Benzer Haberler