Anasayfa » İlan » Büyükkabaca Belediyesi İşçi Alım İlanı

Büyükkabaca Belediyesi İşçi Alım İlanı

Büyükkabaca Belediyesi İşçi Alım İlanı

Tarih :
Büyükkabaca Belediyesi İşçi Alım İlanı

ISPARTA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

BÜYÜKKABACA BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 09 Eylül 2019
Yayınlanma Tarihi : 05 Eylül 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

B) Özel Hususlar:

Başvuran adaylarda aranacak şartlar arasında;

1- İlköğretim mezunu olmak (Diploma ile Belgelendirmek)

2- Lpg Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Belgesi (Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı)

3- Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde elle taşıma belgesi (Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı)

İlana başvuru yapan adayların, istenilen belgeleri engeç 17.09.2019 günü saat 15:00'a kadar Büyükkabaca Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Satış Danışmanı / Uzmanı (Lpg Satış Elemanı (Pompacı))

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(09.09.2001 - - -
Erkek 18--(09.09.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Büyükkabaca Belediyesi Hizmet Binası19.09.201910:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ZAFER MAH. /
32610 SENİRKENT
ISPARTA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SENİRKENT

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No0 246 521 2050
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

Kaynak : SGK Rehberi
ABD'de işe dönenlere aylık 1.800 dolar ikramiye
Mansur Yavaş’tan öğrenciye destek
Erdoğan, kendisine hakaret eden 4 CHP’li hakkında suç duyurusunda bulundu
Hangi ilde kaç kişi vefat etti? İşte tam liste...
İnönü Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı?
Çalışanlarında koronanavirüs çıkan market kapatıldı
'Berat Albayrak'a yeni görev' Kabinde sürpriz değişiklik iddiası
Memurların azami çalışabilecekleri süre nasıl belirlenmektedir?
İstanbul Boğazı'ndaki renk değişiminin sebebi belli oldu
İşte çeyrek altının son durumu!
Borcu olanlara kötü haber! Yeni şart getirildi
Sinop Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
İşverenin işçiden 3 gündelik kadar ücret kesinti yapması yasaya uygun mudur?
Evi olan herkesi ilgilendiriyor!Son tarih...
Korona sonrası ilk Cuma namazı nasıl kılınacak? İşte detaylar...
Bakanlık, il il vefat sayılarını gösteren haberi yalanladı
Ölümler emekli maaşı ödenen kişi sayısını düşürdü
'Aile danışmanlığı ulusal yeterlilik belgesi hazırlıyoruz'
TÜBİTAK 60 Personel Alacak
Aşıklara müjde! İşte düğün salonlarının açılacağı tarih

Benzer Haberler