Anasayfa » Medya Haberleri » 'Videom çekilseydi belki ben de yoktum!'

'Videom çekilseydi belki ben de yoktum!'

'Videom çekilseydi belki ben de yoktum!'

'Videom çekilseydi belki ben de yoktum!'

Tarih :
'Videom çekilseydi belki ben de yoktum!'

Eskişehir'de 3 yıl önce eski sevgilisi tarafından boğazından 5 kez bıçaklanan Tuba Korkmaz, Emine Bulut'un katledilmesiyle ilgili tepkisini sosyal medyadan haykırdı. Korkmaz, "Kesilen boğazın hissini biliyorum ben... Beni gördüğünde videomu çekmek yerine ambulansı arayan o kadın olmasaydı yoktum belki şimdi" dedi.

Eskişehir'de 3 yıl önce eski sevgilisi tarafından boğazından bıçaklanarak ağır yaralanan Tuba Korkmaz, Emine Bulut'un öldürülmesi olayının ardından tepkisini sosyal medyada dile getirdi. 3 yıl önce Emine Bulut olayına benzer şekilde ölümden dönen Tuba Korkmaz, yaşadıklarını anlattı.

'ZAFERLE ÇIKTIM'

'Kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 14 yıl hapis cezası alan ve hiçbir ceza indirimi uygulanmayan eski erkek arkadaşı Fatih S. tarafından 17 Haziran 2016 tarihinde falçata ile boğazından 5 kez bıçaklanan Korkmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kesilen boğazın hissini biliyorum ben... ve 'ölmek istememe'yi... O an değil, belki iki gün sonra yutamadığın bir su damlasında boğularak ölmek, ama o an o adamın elinden değil... Ben şanslı mıydım? Kızım şanslı mıydı? Bilmiyorum ama fotoğrafımdan da gördüğünüz gibi zaferle çıktım o andan" diye yazdı.

5 FALÇATA DARBESİ

Korkmaz yazısının devamında Emine Bulut olayındaki gibi ağır yaralıyken, çevresindekilerin cep telefonu ile video çekmek yerine kendisine acil tıbbi müdahalede de bulunduğuna dikkat çekerek, "Beni gördüğünde videomu çekmek yerine ambulansı arayan o kadın olmasaydı yoktum belki şimdi. Bugün bi kez daha teşekkür ettim ona.. Ve ben Tuba Korkmaz, üç yıl önce ayrıldığı erkek arkadaşımın beş falçata darbesinden kıl payı kurtularak hayatta kaldım ve hala korkusuyla yaşamaya devam ediyorum. Kadınların korkusuzca yaşayabilecekleri bir yer için elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım!" dedi.

Kaynak : Yeni Asır
23 Eylül 2019'dan önemli gündem başlıkları
'Yaşamaz' denilen kadın sporla hayata tutundu
Kıvanç Tatlıtuğ'dan, o hakimle ilgili açıklama
Selçuk Bayraktar: 1,5 milyonu da aştık ve rekor kırdık
Kocaeli'de yeni otopark ücreti tarifesi
Della Miles, Mevlana Hazretlerinin Türbesini ziyaret etti."Huzur buldum"
Taze ceviz çıktı, fiyatlar ucuzladı
Bakanlık duyurdu! Yüzde 22'lik indirim yarın başlıyor
İşçi istemezse şartlar değişmez!

Benzer Haberler