Anasayfa » Medya Haberleri » 'Tacizine uğradığı iddia ettiği öğretmenine şantaj yaptı'

'Tacizine uğradığı iddia ettiği öğretmenine şantaj yaptı'

'Tacizine uğradığı iddia ettiği öğretmenine şantaj yaptı'

'Tacizine uğradığı iddia ettiği öğretmenine şantaj yaptı'

Tarih :
'Tacizine uğradığı iddia ettiği öğretmenine şantaj yaptı'

Evlilik programıyla tanınan Serap Gürbüz, tacizine uğradığını öne sürdüğü öğretmeniyle uygunsuz içerikli görüşmesini kayda alıp şantajda bulundu. İkili, birbirlerinden şikayetçi oldu

"Kısmetse Olur" isimli yarışma programıyla adını duyuran sosyal medya fenomeni Serap Gürbüz, kendisini yıllar önce taciz ettiğini iddia ettiği öğretmenine ulaştı. Öğretmeniyle uygunsuz içerikli bir görüşmesini kayda alan genç fenomen bir de şantaj yaptı. İkili birbirinden şikayetçi olurken, Serap Gürbüz tacizci öğretmeninden intikam almak için bu yola başvurduğunu ileri sürdü. İddiaya göre, bir yüksekokulda öğretim görevlisi olan Kartal T., sosyal medya fenomeni haline gelen öğrencisi ile geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden konuşmaya başladı.

40 BİN LİRA TALEP ETTİ

Eğitim döneminde iyi bir öğrenciöğretmen ilişkisi bulunan ikili, birbirlerine telefonlarını verip konuşmaya devam etti. İddiaya göre, Serap Gürbüz, öğretmenine sempati duymaya başladı ve cinsel birliktelik yaşamayı teklif etti. Genç kadın teklif karşılığında ise öğretmeninden 40 bin lira para istedi. Öğrencisiyle konuşmayı kesen öğretmene yine iddiaya göre, Gürbüz tarafından müstehcen fotoğraf ve videolar gönderilmeye başlandı. Eşinin olmadığı bir gün öğretmen, öğrencisiyle görüntülü şekilde müstehcen bir konuşma gerçekleştirdi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Aralarındaki görüntülü konuşmayı kayda alan genç kız, kendisini yıllar önce taciz eden öğretmeninden intikam almak için olayı gerçekleştirdiğini öne sürdü. Karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olan Kartal T. ve Serap Gürbüz'ün ifadelerine başvuruldu. Kartal T. öğrencisinin şantajına maruz kaldığını anlatırken, genç fenomen öğretmeni tarafından seneler önce tacize uğradığını, intikam almak için böyle bir yola başvurduğunu anlattı. Tarafların şikayeti üzerine savcılık soruşturma başlattı.

ATAKAN IRMAK

Kaynak : Sabah
23 Eylül 2019'dan önemli gündem başlıkları
Çalışanların bilmesi gereken 5 önemli hakkı!
"İmdat butonu", TEKNOFEST'te kadınlara tanıtıldı
Davadan sonra, Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf paylaşan hakime inceleme
Kabine değişikliğiyle ilgili son kulisi açıklıyoruz!
Kocaeli'de yeni otopark ücreti tarifesi
Ankara'da 1,5 ton kaçak balık ele geçirildi
2300 yılından geldim diyen adamın kehanetleri!
Taze ceviz çıktı, fiyatlar ucuzladı

Benzer Haberler