Anasayfa » Medya Haberleri » 30 yıllık avukattan eşine uzaklaştırma kararı

30 yıllık avukattan eşine uzaklaştırma kararı

30 yıllık avukattan eşine uzaklaştırma kararı

30 yıllık avukattan eşine uzaklaştırma kararı

Tarih :
30 yıllık avukattan eşine uzaklaştırma kararı

İstanbul’da bir avukat, kendisine hazırladığı karışımları içmeye zorladığı ve kıyafetlerini kestiğini iddia ettiği eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

30 yıldır avukatlık yapan C.F.Ü., 14 Şubat 2019’da evlendiği eşi E. T. Ü.’nün manevi baskısına uğradığı ve şiddete dönük davranışlar sergilediği gerekçesiyle mahkemeye başvurarak, koruma talebinde bulundu. İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunulan koruma talebi dilekçesinde, “Davalı, eşinin hediye ettiği tabloyu sebepsiz yere parçalamış, elbiselerini makasla kesmiştir.

Eşinin üzerinde kötü enerji olduğunu söyleyen E. T. Ü. evi terk etmiş ve ev eşyalarından bir kısmını da atmıştır. Yaşam koçu olduğunu söyleyen E. T. Ü., hiçbir sağlık denetiminden geçmeyen, doğal olduğunu iddia ettiği bir takım karışımları zoraki bir şekilde gerek evde gerekse halen yattığı hastanede C. F. Ü.’ye içirmeye çalışmıştır. Eşinin baskısına dayanamayan C. F. Ü., zaman zaman bu karışımları içmek zorunda kalmıştır” ifadelerine yer verildi.

Karışımlar sağlığını etkileyebilir’

C.F.ܒnün beyin kanaması geçirdiğinin anlatıldığı dilekçede, “C.F.Ü. durum böyle iken beyin kanaması geçirmiş, uzun süre yoğun bakımda yatmıştır. E. T. Ü., hastanede yattığı süreçte de bu karışımları eşine içirmek istemiştir. Avukat C. F. Ü. hastaneden taburcu olduktan sonra da bu karışımlar sağlığını olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle hakkında korunma kararı verilmesini istiyoruz” ifadeleri yer aldı.

Mahkeme, avukat C.F.ܒnün koruma talebini kabul ederek, E.T.ܒnün bir ay süreyle eşinin tedavi gördüğü hastaneye, evine ve işyerine yaklaşmaması yönünde uzaklaştırma kararı verdi.

Kaynak : Türkiye
60 bin kişiye iş imkanı !
Kaza yapan araç sürücüsü otomobili bırakıp kaçtı
Della Miles, Mevlana Hazretlerinin Türbesini ziyaret etti."Huzur buldum"
Mardin'de PKK'nın döşediği EYP infilak etti: 1 ölü
Taze ceviz çıktı, fiyatlar ucuzladı
Limni Gölü'ne mevsimin ilk karı yağdı
Selçuk Bayraktar: 1,5 milyonu da aştık ve rekor kırdık
Ankara'da 1,5 ton kaçak balık ele geçirildi
Bu dönemde konut almak avantajlı mı?

Benzer Haberler