Anasayfa » Medya Haberleri » 'Erdoğan'ı Erdoğan yapan sır burada yatıyor'

'Erdoğan'ı Erdoğan yapan sır burada yatıyor'

'Erdoğan'ı Erdoğan yapan sır burada yatıyor'

'Erdoğan'ı Erdoğan yapan sır burada yatıyor'

Tarih :
'Erdoğan'ı Erdoğan yapan sır burada yatıyor'

Abdulkadir Selvi bugünkü köşe yazısında 'Erdoğan'ı Erdoğan yapan sırrı' açıkladı...

İşte Selvi'nin yazısının ilgili bölümü;

"CUMHURBAŞKANI Erdoğan 11 günlük tatilini tamamlayıp Ankara’ya dönecekti. Ancak Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Dursun’un cenazesi nedeniyle tatilini tamamlamadan İstanbul’a geçti. Erdoğan’ı Erdoğan yapan sır da burada yatıyor. Vefası...

Bir yanda değerli bir ilim adamının vefatı nedeniyle tatilini kesip cenazeye yetişen Erdoğan, diğer yanda ise İstanbul sele giderken Bodrum’da tatilini sürdüren Ekrem İmamoğlu var. Liderler kriz döneminde ortaya çıkar. Yorgunluksa, Erdoğan’da 17 yılın yorgunluğunun olması lazım. İmamoğlu daha seçileli 2 ay oldu. Bu neyin tatili, bu neyin yorgunluğu böyle?

Ekrem İmamoğlu’nun şunu unutmaması lazım. Başarısı sadece kendi başarısı olmayacağı gibi, başarısızlığı da sadece kendi başarısızlığı olmayacak. Nurettin Sözen dönemi CHP’ye tam 25 yıla mal oldu. İmamoğlu bir anlamda omuzlarında CHP’nin kaderini taşıyor. Çalışırken de bu sorumluluğu hissetmeli. Tabii tatil yaparken de...

Tekrar Erdoğan’ın programına dönecek olursak... Cumhurbaşkanı bugün AK Parti Genel Merkezi’nde belediye başkanları ve il başkanlarının katılacağı toplantıda konuşacak.

Kurban Bayramı’nın ardından, bir anlamda yeni dönemin şifrelerini verecek. Erdoğan, cuma günü Ankara’da partisinin kuruluşunun 18. yıldönümü programına katıldıktan sonra memleketi Rize’ye geçecek. Memleketinde birkaç gün kaldıktan sonra yoğun bir şekilde yurtiçi ve yurtdışı programlarına başlayacak. Rize’den sonra sırada Davutoğlu’nun memleketi Konya ve Abdullah Gül’ün memleketi olan Kayseri var. Erdoğan, kurulacak yeni partilerle ilgili mesajlarını Davutoğlu ve Gül’ün memleketinde verecek.

31 Mart yerel seçimleri ve 23 Haziran İstanbul seçimlerinden sonra değişim için gözler Erdoğan’a çevrildi."

Yazının tamamı için Tıklayınız

Kaynak : Hürriyet

Benzer Haberler