Anasayfa » Medya Haberleri » Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!

Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!

Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!

Yeniden Refah Partisi Lideri Fatih Erbakan, 2020-2021 yılları memur maaş zammı teklifine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Tarih :
Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, hükümetin 2020-2021 yılları memur maaş zammı teklifiyle ilgili olarak 'Kabul edilemez' açıklamasını yaptı.

Fatih Erbakan, zam teklifinin matematiksel olarak kabul edilemeyeceğini belirterek, "Hükümet vatandaşa gelince sineğin yağına hesap edercesine bir tavır sergilemiştir. Memura yapılan cüzi bir zamı gündeme getirmişlerdir. Her türlü lükse uçaklara, protokol masraflarına para bulan hükümet, sıra kamu emekçilerine gelince çay ve simit hesabı yapmıştır. Bu düzeydeki maaş zamları matematiksel olarak artış olarak kabul edilemez. Memur ve memur emeklilerine reva görülen bu zamlar asla ve asla kabul edilemez. Bizler iktidar geldiğimiz zaman ilk olarak memur ve memur emeklilerine yüzde 50 zam yapacağız. Sonrakiş yıllarda da zamları gerçek enflasyonun üzerinde tutacağız. Biz Yeniden Refah Partisi olarak vatandaşımızı zamlara ve enflasyona ezdirmeyeceğiz" ifadeleri kullandı.

Kaynak : Yeni Akit
Eski eşini çocuğunun gözleri önünde bıçakladı
Devlet ihalelerinde 'son dakika' oyunu
Tanesi 15 TL! Ejder meyvesi 'yok sattı'
Araba kiralarken verdikleri senetler başlarına bela oldu
Türk Eğitim-Sen, Ceren Damar davasına müdahil olacak
Manisa İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı
İzmir'de bir evde buzdolabı patladı: 3 yaralı

Benzer Haberler