Anasayfa » Medya Haberleri » Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!

Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!

Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!

Yeniden Refah Partisi Lideri Fatih Erbakan, 2020-2021 yılları memur maaş zammı teklifine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Tarih :
Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, hükümetin 2020-2021 yılları memur maaş zammı teklifiyle ilgili olarak 'Kabul edilemez' açıklamasını yaptı.

Fatih Erbakan, zam teklifinin matematiksel olarak kabul edilemeyeceğini belirterek, "Hükümet vatandaşa gelince sineğin yağına hesap edercesine bir tavır sergilemiştir. Memura yapılan cüzi bir zamı gündeme getirmişlerdir. Her türlü lükse uçaklara, protokol masraflarına para bulan hükümet, sıra kamu emekçilerine gelince çay ve simit hesabı yapmıştır. Bu düzeydeki maaş zamları matematiksel olarak artış olarak kabul edilemez. Memur ve memur emeklilerine reva görülen bu zamlar asla ve asla kabul edilemez. Bizler iktidar geldiğimiz zaman ilk olarak memur ve memur emeklilerine yüzde 50 zam yapacağız. Sonrakiş yıllarda da zamları gerçek enflasyonun üzerinde tutacağız. Biz Yeniden Refah Partisi olarak vatandaşımızı zamlara ve enflasyona ezdirmeyeceğiz" ifadeleri kullandı.

Kaynak : Yeni Akit
Yaralı askere kan vermek için vatandaşlar hastaneye akın etti
Türkiye, Suriyeli mültecilere Avrupa kapılarını açtı
Avrupa Parlamentosu Raportörü Sanchez'den İdlib açıklaması:
Çavuşoğlu NATO Genel Sekreteri ile görüştü
Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı ile görüştü
HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan: Acımız büyük, milletimizin başı sağolsun
KKTC Başbakanı Tatar'dan taziye mesajı

Benzer Haberler