Anasayfa » Gündem » Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken 'memurlara zam' paylaşımı

Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken 'memurlara zam' paylaşımı

Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken 'memurlara zam' paylaşımı

Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken 'memurlara zam teklifi' paylaşımı

Tarih :
Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken 'memurlara zam' paylaşımı

Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken "memurlara zam teklifi" paylaşımı

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından hükümetin açıkladığı memurlara zam teklifi ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Karamollaoğlu, Twitter hesabından hükümetin açıkladığı memurlara zam teklifini tiye aldı.

Karamollaoğlu'nun yaptığı paylaşım kısa sürede onbinin üzerinde beğeni aldı. İşte Karamollaoğlu'nun Twitter'dan yaptığı o paylaşım:

HÜKÜMETİN MEMUR ZAMMI TEKLİFİ BELLİ OLDU

Hükümetin memurlara zam teklifini açıklayan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, 2020 yılı için ilk altı ay yüzde 3,5 ikinci altı ay için yüzde 3,0 ve 2021 yılı için de ilk altı ay yüzde 3,0 ile ikinci altı ay için yüzde 2,5 oranında zam teklif etmişti.

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, teklifle ilgili olarak "Bu makul değil malul bir teklif. Bu oranlar ne gerçekçi ne de yeterli. Kur düştü, faiz oranları düştü, cari fazla var bize getirilen teklif dengelemeyi içermiyor. Yeni bir teklif bekliyoruz. Bu teklifi yok sayıyoruz" açıklamasında bulunmuştu.

Kaynak : Milli Gazete

Benzer Haberler