Anasayfa » Gündem » Damat dehşet saçtı: 3 ölü

Damat dehşet saçtı: 3 ölü

Damat dehşet saçtı: 3 ölü

Beylikdüzü'nde müteahhit Ali Ekber Ergül, boşanmak isteyen eşi ile mal paylaşımı konusunda tartıştı. Eşi ve kayınpederini silahla vurup öldüren Ergül, ardından intihar etti

Tarih :
Damat dehşet saçtı: 3 ölü
Beylikdüzü'nde boşanma aşamasında olduğu karısıyla son kez konuşmak için bir araya gelen müteahhit Ali Ekber Ergül dehşet saçtı.

Olay dün saat 13.00 sıralarında Büyükşehir Mahallesi, Çamlık Caddesi üzende bulunan 14 katlı binanın 5. katındaki dairede meydana geldi.

35 yaşındaki Özlem Ergül, 11 yıl önce evlendiği müteahhit eşi Ali Ekber Ergül'den geçimsizlik nedeniyle boşanmaya karar verdi. Ancak iki çocuk sahibi çift, malların paylaşımı konusunda anlaşmazlık yaşadı. Dün de Özlem Ergül, yanında babası Adıgüzel Altun ve bir akrabası olduğu halde eşi ile Beylikdüzü'ndeki evlerinde bir araya geldi. Çiftin arasında mal paylaşımı konusunda tartışma çıktı. Öfkelenen Ali Ekber Ergül birden silahını çıkartarak evdekilere kurşun yağdırdı.

Eşi Özlem Ergül ile kayınpederi Adıgüzel Altun'u vuran Ergül, aynı silahla intihar etti. Genç kadın ile eşi olay yerinde, babası ise kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Olayın şokunu yaşayan komşuları ise uzun süre gözyaşı döktü.

Kaynak : Sabah
Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı
Memur sendikalarından hükümetin teklifine protesto
Bitlis Milli Eğitim Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı
İşçi olarak gitti patron oldu
'Gençlik bir kere yaşanır' dedi bisikletle yollara düştü
Benzin ve motorine zam
Kıyı Emniyet Genel Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı
Hobi olarak başladı talebe yetişemiyor

Benzer Haberler