Anasayfa » Medya Haberleri » Düşen kızın babası acı gerçeği açıkladı!

Düşen kızın babası acı gerçeği açıkladı!

Düşen kızın babası acı gerçeği açıkladı!

Otobüsünden düşüp ölen kızın babası acı gerçeği açıkladı!

Tarih :
Düşen kızın babası acı gerçeği açıkladı!

Acılı baba konuştu: "Alışveriş merkezinde bir restoranda işe başlamıştı, üniversite sınavını kazanırsa okul başlayana kadar masraflarını karşılamak için çalışıyordu."

Halk otobüsünden düşüp ölen kızın babası konuştu

Hareket halindeki kapısı açık otobüsten erken inerek hayatını kaybeden 18 yaşındaki Günay'ın, acılı babasından açıklama geldi.

ÇALIŞTIĞI RESTORANIN BULUNDUĞU ALIŞVERİŞ MERKEZİ ÖNÜNDE OLDU

Gebze Dilovası'nda ailesiyle yaşayan 18 yaşındaki Günay Gönülaçar, çalıştığı restorana gitmek için evden çıkıp halk otobüsüne bindi. Gönülaçar, otobüs çalıştığı restoranın bulunduğu alışveriş merkezinin önüne geldiği sırada ise inmek için kapıya yaklaştı.

OTOBÜS ŞOFÖRÜ TUTUKLANDI

Genç kız, hareket halindeki otobüsten inmeye çalıştığı sırada ise dengesini kaybederek düştü. Otobüsün altında kalan genç kız, olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Ancak Günay Gönülaçar, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Otobüs şoförü Yüksel Kara, çıkarıldığı adliyede dün tutuklandı.

"OKUL BAŞLAYANA KADAR MASRAFLARINI KARŞILAMAK İÇİN ÇALIŞIYORDU"

Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek olan cenazeyi bekleyen acılı aile, evlerinin önünde taziyeleri kabul etti. Kızının okul masraflarını çıkarmak için çalıştığını anlatan baba Aslan Gönülaçar,

"Kızım Günay Gönülaçar, sabah saatlerinde evden çıktı. Alışveriş merkezinde bir restoranda işe başlamıştı, üniversite sınavını kazanırsa okul başlayana kadar masraflarını karşılamak için çalışıyordu. Evden sabah çıktı. Otobüs ineceği yere yaklaşınca açık olan ön kapıdan iniyor. Ancak otobüs hala hareket halinde. Kızım otobüsten iner inmez otobüsün altına giriyor dedi."

Genç kızın otobüsten düşüp öldüğü olayda dikkat çeken detay haberi için Tıklayınız

Kaynak : Memurlar.Net

Benzer Haberler