Anasayfa » Medya Haberleri » Ahmet Hakan: Annemi bile inandıramadım

Ahmet Hakan: Annemi bile inandıramadım

Ahmet Hakan: Annemi bile inandıramadım

Ahmet Hakan: Annemi bile inandıramadım

Tarih :
Ahmet Hakan: Annemi bile inandıramadım

Ahmet Hakan'dan Demirören Medya Grubu açıklaması

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, dün hakkında çıkan Demirören Medya Grubu'nda önemli bir göreve getirileceği iddialarına bugünkü köşe yazısından cevap verdi.

'PALAVRANIN PALAVRASI'

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, dün hakkına çıkan Demirören Medya Grubu'nda önemli bir göreve getileceği iddiasına bugün köşesinden cevap vererek özel görev iddiasını yalanladı. Söz konusu iddianın tek harfinin bile doğru olmadığını belirten Hakan, "Annemi bile inandıramadım internet sitelerinin gazladığı o palavranın palavrası haberlerin doğru olmadığına" dedi.

Ahmet Hakan, Hürriyet'te "Ne etti size kardeşim bu Athena Gökhan?" başlığıyla yayımlanan yazısında dün Oda Tv'nin ileri sürüğü "Demirören Medya Grubu’nda önemli bir görevlendirme gerçekleştirildiği belirtildi. Görevlendirme yapılan ismin Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan olduğu ileri sürüldü. Hakan ile Demirören'in saat 11'de buluştuğu öğrenildi" iddiasına değindi.

Söz konusu iddiayı yalanlayan Hakan, şunları kaydetti:

'DÜN GÜN BOYU TELEFONUM ÇALDI DURDU'

"İnternet sitelerinde yine bir palavra: Yok bir makama geliyormuşum da, yok toplantıya çağrılmışım da yok şöyleymiş de, yok böyleymiş de... Telefonum hiç durmadı dün. Arayan arayana. Herkese hep aynı cevabı veriyorum: 'Tek harfi bile doğru değil.'

Sonuç: Annemi bile inandıramadım internet sitelerinin gazladığı o palavranın palavrası haberlerin doğru olmadığına."

Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler