Anasayfa » Medya Haberleri » Erdoğan'dan 'Bayram' önerisine yeşil ışık

Erdoğan'dan 'Bayram' önerisine yeşil ışık

Erdoğan'dan 'Bayram' önerisine yeşil ışık

Erdoğan'dan 'Bayram' önerisine yeşil ışık

Tarih :
Erdoğan'dan 'Bayram' önerisine yeşil ışık

Erdoğan'dan "Ağaç Dikme Bayramı" önerisine destek

- Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyada bir kullanıcının "Ağaç Dikme Bayramı" ilan edilmesi talebine olumlu yanıt verdi

- Cumhurbaşkanı Erdoğan:

- "Biz her zaman yemyeşil bir Türkiye için çalıştık, çalışıyoruz. Milli bir ağaçlandırma bayramımızın olması için de ben ve arkadaşlarım her zamanki gibi üzerimize düşeni yapacağız"
İSTANBUL (AA) - Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyada dile getirilen "Ağaç Dikme Bayramı" önerisine destek verdi.

Erdoğan, Twitter'da bir kullanıcının paylaştığı ve kısa sürede etkileşim alan "Ağaç Dikme Bayramı" ilan edilmesi teklifini yanıtladı.

Fikri beğendiğini belirten Erdoğan, paylaşımında, "Bu çok güzel bir fikir Enes. Biz her zaman yemyeşil bir Türkiye için çalıştık, çalışıyoruz. Milli bir ağaçlandırma bayramımızın olması için de ben ve arkadaşlarım her zamanki gibi üzerimize düşeni yapacağız." ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımında, Türk bayrağı ve ağaç emojilerini de kullandı.

Teklifin sahibi, Erdoğan'ın yanıtı üzerine, hesabında sabitlediği paylaşımında, Türk bayrağı, ağaç ve gücü simgeleyen emoji ile "Sayın Cumhurbaşkanım, çağrımıza yanıt verdiğiniz için çok mutlu olduk. Gençlerin ve yüz binlerin sesi olduğunuz için minnettarız." sözleriyle Erdoğan'a desteğinden dolayı teşekkür etti.

Abdullah Enes Şahin, Twitter'da "Bir fikrim geldi. Biz neden 'Ağaç Dikme Bayramı' ilan etmiyoruz. Her yıl bir gün ayıralım, çoluk çocuk maaile, 82 milyon ağaç dikelim. Hem dünyaya örnek olalım hem gelecek nesillere yemyeşil bir ülke bırakalım." paylaşımında bulunmuştu.

 

Kaynak : Anadolu Ajansı
Dijital bağımlılıkla mücadele için eylem planı hazırlandı
Antalya Kemer Belediyesi 4 İşçi Alacak
İSMEK kayıtları 9 Eylül'de başlayacak
Yeni teklif için zamanın ve bütçenin olduğuna inanıyoruz
Aydın'da otomobilin çarptığı bisikletli öldü
Burhan Kuzu elindeki anket sonucunu paylaştı
Skandal olay sonrası Meclis'ten flaş karar!
'Umre'ye zam geldi! İşte yeni tarife..
Yediği lokum sonu oldu!

Benzer Haberler