Anasayfa » Medya Haberleri » Erdoğan'dan 'Bayram' önerisine yeşil ışık

Erdoğan'dan 'Bayram' önerisine yeşil ışık

Erdoğan'dan 'Bayram' önerisine yeşil ışık

Erdoğan'dan 'Bayram' önerisine yeşil ışık

Tarih :
Erdoğan'dan 'Bayram' önerisine yeşil ışık

Erdoğan'dan "Ağaç Dikme Bayramı" önerisine destek

- Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyada bir kullanıcının "Ağaç Dikme Bayramı" ilan edilmesi talebine olumlu yanıt verdi

- Cumhurbaşkanı Erdoğan:

- "Biz her zaman yemyeşil bir Türkiye için çalıştık, çalışıyoruz. Milli bir ağaçlandırma bayramımızın olması için de ben ve arkadaşlarım her zamanki gibi üzerimize düşeni yapacağız"
İSTANBUL (AA) - Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyada dile getirilen "Ağaç Dikme Bayramı" önerisine destek verdi.

Erdoğan, Twitter'da bir kullanıcının paylaştığı ve kısa sürede etkileşim alan "Ağaç Dikme Bayramı" ilan edilmesi teklifini yanıtladı.

Fikri beğendiğini belirten Erdoğan, paylaşımında, "Bu çok güzel bir fikir Enes. Biz her zaman yemyeşil bir Türkiye için çalıştık, çalışıyoruz. Milli bir ağaçlandırma bayramımızın olması için de ben ve arkadaşlarım her zamanki gibi üzerimize düşeni yapacağız." ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımında, Türk bayrağı ve ağaç emojilerini de kullandı.

Teklifin sahibi, Erdoğan'ın yanıtı üzerine, hesabında sabitlediği paylaşımında, Türk bayrağı, ağaç ve gücü simgeleyen emoji ile "Sayın Cumhurbaşkanım, çağrımıza yanıt verdiğiniz için çok mutlu olduk. Gençlerin ve yüz binlerin sesi olduğunuz için minnettarız." sözleriyle Erdoğan'a desteğinden dolayı teşekkür etti.

Abdullah Enes Şahin, Twitter'da "Bir fikrim geldi. Biz neden 'Ağaç Dikme Bayramı' ilan etmiyoruz. Her yıl bir gün ayıralım, çoluk çocuk maaile, 82 milyon ağaç dikelim. Hem dünyaya örnek olalım hem gelecek nesillere yemyeşil bir ülke bırakalım." paylaşımında bulunmuştu.

 

Kaynak : Anadolu Ajansı
Fatma Girik veliahtını açıkladı
Eskişehir Espark 3 İşçi Alacak
Tarih verildi, denetim başlıyor! Çok ağır bedel ödersiniz...
Abdurrahman Dilipak'ın dış politika kulis haberi patladı
İş arayanlara müjdeli haber! 900 lira verilecek
Nöbetçi bakan uygulaması bugün başladı
Emekli bayram ikramiyesi haczedilir mi?
TÜBİTAK 16 personel alacak
Son dakika… Emine Bulut’un katili cezaya itiraz etti!

Benzer Haberler