Anasayfa » Gündem » Vatandaşlar küfür edince kavga etmek için intihardan vazgeçti

Vatandaşlar küfür edince kavga etmek için intihardan vazgeçti

Vatandaşlar küfür edince kavga etmek için intihardan vazgeçti

İstanbul Esenyurt'ta bir günde 2 kez köprüye çıkarak intihara kalkışan genç, bir şoförün kendisine hakaret ettiğini görünce kavga etmek için intihardan vazgeçti.

Tarih :
Vatandaşlar küfür edince kavga etmek için intihardan vazgeçti
Esenyurt'ta bir günde 2 kez köprüye çıkarak intihara kalkışan genç yüzünden Haramidere TEM bağlantı yolu trafiğe kapandı. İntihara kalkışan genç, öfkeli bir sürücünün kendisine hakaret ettiğini görünce kavga etmek için intihardan vazgeçti.

1 GÜNDE 2 İNTİHAR GİRİŞİMİ
Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı'nda bir genç maddi sıkıntılarını bahane gösterip bir günde 2 kez intihar girişimi için köprüye çıktı. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri alarak köprünün altında bulunan Haramidere TEM Bağlantı yolunu Beylikdüzü istikametine trafiğe kapattı.

Kavga etmek için intihardan vazgeçti
İtfaiye ekipleri ise trafiğe kapatılan yolda hava yastığı açtı. İntihar teşebbüsü nedeniyle TEM Bağlantı yolunda araç trafiği oluştu. Olay nedeniyle uzun süre trafikte kalan sürücüler de intihara kalkışan gence tepki gösterdi. Öfkeli bir sürücü intihar teşebbüsünde bulunan gence tepki göstererek, "aşağıya in" diye bağırdı. İntihar teşebbüsünden bulunan genç kendisine bağıran sürücüye küfürle karşılık verince, bu kez sürücü gencin yanına çıkmak istedi. Bu sırada intihara teşebbüs eden şahıs da kavga etmek için korkuluklardan inerek eylemini sonlandırdı. Gözaltına alınan genç, polis merkezine götürüldü.

Vatandaşlar küfür edince kavga etmek için intihardan vazgeçti

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
Bülent Arınç'tan canlı yayında flaş çağrı
Kiraz satışında rekor kırıldı
Yeni partinin adı ve logosu belli oldu
24 Ağustos 2019'dan önemli gündem başlıkları
Bakan açıkladı! Eğer 10 liranın altına inerse...
Hava gösterisinde iki asker feci şekilde öldü
'Civciv çıkarma' oyunu haberlerine yayın yasağı
Erdoğan’dan kayyum açıklaması

Benzer Haberler