Anasayfa » İlan » Mersin Emniyet Müd. Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

Mersin Emniyet Müd. Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

Mersin Emniyet Müd. Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

Tarih :
Mersin Emniyet Müd. Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

MERSİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 12 Temmuz 2019
Yayınlanma Tarihi : 08 Temmuz 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

B) Özel Hususlar:

Türk Vatandaşı olmak

18 Yaşını Tamamlamış olmak

Askerlikle ilişiği olmamak,(Erkek adaylar için)

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanununun 53' üncü maddesindebelirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap,rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık,sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istirmarı suçlarından mahkum olmamak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

Yaptırılacak Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak,

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.

Not:Başvuru sonucunda İŞKUR tarafından oluşturulacak listeden 22.07.2019 tarihinde saat: 10:00' da Mersin Emniyet Müdürlüğü limonluk mahallesinde bulunan yeni hizmet binası 7. katında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura sonucu, sözlü sınav tarihi, gerekli evraklar ve diğer duyurular http://mersin.pol.tr/ adresinden yapılacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(12.07.2001 - - -
Erkek 18--(12.07.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
MERSİN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ 7. KATINDA22.07.201910:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : Mersin Emniyet Müdürlüğü ve İl genelinde (Merkez ve dış ilçelerde)Bağlı bulunan tüm hizmet binaları ve sosyal tesisleri
MERSİN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :MEZİTLİ, YENİŞEHİR, TOROSLAR, AKDENİZ, ÇAMLIYAYLA, BOZYAZI, AYDINCIK/İÇEL, TARSUS, SİLİFKE, MUT, MERSİN MERKEZ, GÜLNAR, ERDEMLİ, ANAMUR

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No3243284290
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 2
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

Kaynak : SGK Rehberi
Amasya Üniversitesi lisansüstü öğrenci alımı ilanı
''Beştepe'ye giden CHP'li'' iddiasını ortaya atan Talat Atilla ilk kez konuştu
Milli Savunma Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Bakan Akar'dan ABD'ye F-35 resti
Albayrak: Reel sektörü güçlendirmeye devam edeceğiz
Eminağaoğlu'ndan Davutoğlu hakkında suç duyurusu
Şanlıurfa'da yakalanan 8 terörist tutuklandı
Mansur Yavaş müjdeyi verdi: Kredi bulduk
Olay açıklama: Abdullah Gül ve Fetullah Gülen aynı paranın iki yüzü
12 Aralık 2019'dan önemli gündem başlıkları
Manisa Mayeb 2 İşçi Alacak
Sağlık raporu almadan çalışan işçiler dikkat!
Plakasını tıraş köpüğüyle kapatan sürücüye para cezası
Memurun gözü 3.600’de, bir defalık kadro ile geliyor
Enerji içecekleri ile gelen tehlike
'Tekrar çalışma' nedeniyle emekliden istenen faize 'hak ihlali' kararı
Ahmet Davutoğlu'nun partisinin isminin belli olduğu iddiası
Kimlik yenileme son tarih ne zaman?
Açık cezaevleri âdeta ödül gibi
Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü lisansüstü öğrenci alım ilanı
Kantin lobisi Mert'in canından önemli miydi!
2B taşınmazlarının satış başvurularında son günler
Dünyayı tedirgin eden gelişme! ABD bombardıman uçağı orada tespit edildi

Benzer Haberler