Anasayfa » Medya Haberleri » Yıldırım kabineye girecek mi? Erdoğan yanıtladı

Yıldırım kabineye girecek mi? Erdoğan yanıtladı

Yıldırım kabineye girecek mi? Erdoğan yanıtladı

Erdoğan: "(Yıldırım'ın kabineye gireceği iddiaları) Bunlar özellikle partimiz içerisinde bir fitnenin çıkarılmasına yönelik söylemlerdir. Kimsenin kulak asmaması gerekir. Ne zaman, nerede, kimi nasıl değerlendireceğimizi biz gayet iyi biliriz."

Tarih :
Yıldırım kabineye girecek mi? Erdoğan yanıtladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 zirvesi için gideceği Japonya yolculuğu öncesi havalimanında açıklamalarda bulundu.

Binali Yıldırım'ın kabineye gireceği iddialarıyla ilgili açıklama yapan Erdoğan, "Bunlar özellikle partimiz içerisinde bir fitnenin çıkarılmasına yönelik söylemlerdir. Kimsenin kulak asmaması gerekir. Ne zaman, nerede, kimi nasıl değerlendireceğimizi biz gayet iyi biliriz." ifadelerini kullandı.

(Kılıçdaroğlu'nun referandum önerisi)

Kılıçdaroğlu kendi söylüyor, kendi dinliyor. Yeni yönetim sistemini biz milletimize sunmadık mı? Bundan sonraki süreçte nerede ne gibi aksamalar varsa bunlar giderilecektir. Akşam yat sabah referandum olmaz. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yok. Başkanlık sistemini ilk biz deniyoruz. Parlementer siteminin bizi nereye getirdiğini görüyoruz. Bedeller ödedik. Kılıçdaroğlu'nun bu ifadesiyle de hareket edecek değiliz.

Kaynak : Anadolu Ajansı
Bilecik Bozüyük Belediyesi 5 İşçi Alacak
Milyonlarca kişinin gözü Meclis'te! EYT, Ek Gösterge, Af çıkacak mı?
12 Farklı şehir ve kurum 197 personel alımı yapıyor
AK Partili Çelik'ten Emine Bulut açıklaması
Yasak bitiyor! Balıkçıların umudu oldu
Okullar ne zaman açılacak? Bakan açıkladı..
Emekliye ve dar gelirliye kira yardımı nasıl alınır?.

Benzer Haberler