Anasayfa » Medya Haberleri » Sahil Güvenlik Komutanlığımız karasularımız için en büyük güvencemiz

Sahil Güvenlik Komutanlığımız karasularımız için en büyük güvencemiz

Sahil Güvenlik Komutanlığımız karasularımız için en büyük güvencemiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sahil Güvenlik Komutanlığımız, sahil ve karasularımızın emniyetinin sağlanmasında ve ulusal çıkarlarımızın korunmasında en büyük güvencemizdir." dedi.

Tarih :
Sahil Güvenlik Komutanlığımız karasularımız için en büyük güvencemiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 Haziran Sahil Güvenlik Komutanlığının kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet Kendir'e mesaj gönderdi.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, denizlerde güvenliğin sağlanması, ulusal çıkarların, çevrenin ve doğal kaynakların korunması görevlerini başarıyla yürüten Sahil Güvenlik Komutanlığının kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, "Sahil Güvenlik Komutanlığımız, üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde sahil ve karasularımızın emniyetinin sağlanmasında ve ulusal çıkarlarımızın korunmasında en büyük güvencemizdir." değerlendirmesinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Teknolojiye uyumu, harekat kabiliyeti ve donanımlı personeliyle milletimizi gururlandıran, üstlendiği tüm vazife ve sorumlulukları her zaman başarıyla yerine getireceğine inandığım Sahil Güvenlik Komutanlığımızın kuruluş yıl dönümünde, tüm mensuplarına selam ve sevgilerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
Benzine indirim geldi! İşte yeni benzin fiyatları
Yüzde 47 sağlık raporuyla nasıl emekli olurum?
Bu sineğe dikkat! İstanbul'da ilk kez görüldü
Özel güvenlik sınav sonuçları açıklandı!
Kahramanmaraş'ta 3.7 büyüklüğünde deprem
Bayram alışverişinde 'sahte para'ya dikkat
Polis taksileri denetledi! Ehliyetsiz olan da var, silah taşıyan da
İş arayanlara müjde! Sosyal yardım verilecek! İşte tüm detaylar

Benzer Haberler