Anasayfa » İlan » G.Antep Fıstık Arş Ens. Geçici İşçi Alım İlanı

G.Antep Fıstık Arş Ens. Geçici İşçi Alım İlanı

G.Antep Fıstık Arş Ens. Geçici İşçi Alım İlanı

Tarih :
G.Antep Fıstık Arş Ens. Geçici İşçi Alım İlanı

GAZİANTEP ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

ANTEP FISTIK ARAŞT.ENST.MÜDL.(İ 3380800)
Son Başvuru Tarihi : 21 Haziran 2019
Yayınlanma Tarihi : 17 Haziran 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:


A) Genel Hususlar:


1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.
2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.
4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.
5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.
6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.
10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.
13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.


B) Özel Hususlar:


GAZİANTEP ANTEPFISTIĞI ARAŞTIRMA ENSTÜTİSÜ MÜDÜRLÜĞÜNE GEÇİCİ(5 AY 29 GÜN) SÜRELİ İŞÇİ KADROSUNA ZİRAAT TEKNİSYENİ ALINACAK OLUP KİŞİNİN ARAZİ ŞARTLARINDA ÇALIŞMAYA ENGEL DURUMU(Alerji,Astım,Bronşit vb. durumlar) BULUNMAMASI GEREKMEKTEDİR.

Kura Tarihi ve Saati: 27.06.2019 TARİHİNDE SAAT 10:00 DA GAZİANTEP ANTEPFISTIĞI ARAŞTIRMA ENSTÜTİSÜ MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TOPLANTI SALONUNDA KURA ÇEKİLECEKTİR.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Ziraat Teknisyeni

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(21.06.2001 - - -
Erkek 18--(21.06.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Ziraat Teknisyenliği Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
GAZİANTEP ANTEPFISTIĞI ARAŞTIRMA ENSTÜTİSÜ MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU27.06.201910:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : BİNEVLER MAH. ÜNİVERSİTE BULVARI NO 34/1
ŞAHİNBEY
GAZİANTEP / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No0342 338 08 00
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Geçici / Tam Zamanlı


Kaynak : SGK Rehberi
İzmir'de yeni tarife için karar verildi
AYM'den dikkat çeken KHK'lı taşeron işçi kararı!
Bakan Koca'dan yangında 2 çocuğunu kaybeden sağlık çalışanına başsağlığı
Olay iddia! Çakıcı'ya 'Takiptesin, kaç' diye bir bakan haber vermiş!
6 bin 743 sosyal medya kullanıcısına terörden işlem yapıldı
2. el otoda ten çok satan 10 marka belli oldu
Son dakika! Bakanlık bölge bölge açıkladı
Rekabet Kurulu izin verdi! Aras Kargo Avusturyalıların oluyor
İşte yıl sonu dolar kuru beklentisi
Kamuda bir virüs vakası daha: Müdürlük kapatıldı
Ardahan'da askeri araç kaza yaptı, 5 asker yaralandı
İkinci el online otomobilde temmuz ayının en çok satan 10 markası belli oldu
Erdoğan: Kemal Reis gemisi gereken cevabı verdi
Çavuşoğlu: Yunanistan'ın da aklı selim davranması lazım
Yeni araştırma: Vatandaş uzaktan eğitime ne dedi?
İmama diz çöktürüp “Kelime-i şehadet getir” dedi, tabancası tutukluk yaptı!
Altı şehirde daha 65 yaş üstüne virüs kısıtlaması
'Niye bakıyorsun?' deyip silahını çıkarıp vurdu
Kırmızı et tüketenler dikkat! Bu hatayı yaparsanız...
Tarım Kredi'de koronavirüs alarmı!

Benzer Haberler