Anasayfa » Medya Haberleri » Ekrem İmamoğlu'nun İstanbullulardan ve milletten özür dilemesi gerekir!

Ekrem İmamoğlu'nun İstanbullulardan ve milletten özür dilemesi gerekir!

Ekrem İmamoğlu'nun İstanbullulardan ve milletten özür dilemesi gerekir!

Tarih :
Ekrem İmamoğlu'nun İstanbullulardan ve milletten özür dilemesi gerekir!

Binali Yıldırım: İzmir seçimi geride kaldı. 17-25 Aralık’ın gölgesinde kaldı. İzmir’de en yüksek oyu aldık. Burada kazanan yok. Her ne kadar Sayın Ekrem İmamoğlu’nun Anıtkabir’e gidip ‘belediye başkanı’ diye yazdıysa da burada kazanan yok.

Hayretle izliyorum, Ekrem Bey alışkanlık haline getirdi artık bu çarpıtmayı. Yalana kızıyor, doğru söylememeyi bir alışkanlık haline getirdi. En son ‘soruları İsmail Bey’den aldı’ dedi. Ben de ‘almadım’ dedi. Siz de açıklama yaptınız.

Saadet Adayının çocuğu İBB’den çıkarıldı. En yakın arkadaşı Fatih Portakal bile yayınında dedi ki, ‘Bu Ordu işi olmamıştır, yanlış olmuştur, bizde görüntüler var, RTÜK’e takılacağız diye yayınlamıyoruz’ dedi. Bence Ekrem Bey özür dileseydi. Aslında şimdi validen özür dilemesi gerekir demiştim.

Şimdi başka bir şey diyorum, İstanbullulardan, milletten özür dilemesi gerekir. Çünkü millete yalan söylemiştir İsmail Bey. İstanbul seçimlerine gideceğiz, İstanbul’a güveniyorum. Bugüne kadar İstanbul’a çok güzel hizmetler yaptık. 23 Haziran’dan sonra İstanbullu bu yetkiyi bize verince yine yapacağız. İstanbul Türkiye’nin özeti. 81 vilayet var. Demografik yapıya baktığımızda bütün nüfus grupları var. Türkiye’nin ebrusu demek daha iyi.

Kaynak : Sözcu
Üreticide 39 TL, rafta 75 TL! Koronavirüsü fırsat bildiler
Bugün karantinaya alınan yerleşim yerleri
Akdeniz'de korkutan deprem!
Terhisler bugün başlıyor... Bedelli askerlik 20 Haziran'da
Kurumlar vergisi beyannamesi için yarın son gün
Prof. Alpay Azap'tan sokağa çıkma yasağı açıklaması!
Açık öğretim kurumları sınavları ertelendi
İstanbul'dan gelen ailede virüs çıktı, köy karantinaya alındı

Benzer Haberler