Anasayfa » Medya Haberleri » Şehri birbirine kattı!Yakalanınca oturdu ağladı..

Şehri birbirine kattı!Yakalanınca oturdu ağladı..

Şehri birbirine kattı!Yakalanınca oturdu ağladı..

Antalya'da gasp ettiği otomobille kaza yapan saldırgan, kendisine yardım etmek için duran sürücünün motosikletini gasp etti. Polisin takip ettiği saldırgan, kovalamaca sırasında motosikletten düşünce yakalandı. Yakalanınca ağlamaya başlayan zanlı, "Ağabey size saygım sonsuz. Size gelecek mermilere ben siper olayım beni bırakın" dedi.

Tarih :
Şehri birbirine kattı!Yakalanınca oturdu ağladı..
Antalya'da gasp ettiği otomobille kaza yapan saldırgan, kendisine yardım için duran sürücünün de motosikletini gasp etti. Zanlı, polis ekiplerince yaşanan kovalamaca sonunda yakalandı.

ÇALINTI ARAÇLA KAZA YAPTI, TEKRAR ÇALDI

Muratpaşa ilçesi Memurevleri Mahallesi'nde yaşayan 66 yaşındaki emekli Yusuf Mızrak, otomobilini sokağa park ederken yanına gelen şüpheli, ekmek bıçağıyla tehdit edip anahtarı istedi. Mızrak'ın elinden anahtarı zorla alan şüpheli, otomobili gasp etti.

Turgut Reis Caddesi'nden Sabancı Bulvarı'na doğru ilerleyen şüpheli, kullandığı otomobille refüje çarptı. Bu sırada otomobilden inen zanlı, kendisine yardım etmek için duran Soner Doğan'ı da bıçakla tehdit edip motosikletini gasp ederek kaçtı.

Doğan'ın ihbarı üzerine polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için harekete geçti.

Bu sırada şüphelinin Dumlupınar Bulvarı'nda ilerlediğini gören polis ile şüpheli arasında kovalamaca yaşandı. Zanlı, Turgut Reis Caddesi'ne giriş yaparken motosikletin dengesini kaybederek düştü.

YAKALANINCA AĞLAMAYA BAŞLADI

Asfalt zemin üzerinde yatarken, olay yerine gelen polisler tarafından gözaltına alınan şüpheli, "Ağabey size saygım sonsuz. Siz Türkiye Cumhuriyetinin polisisiniz. Size gelecek mermilere ben siper olayım beni bırakın" diyerek, gözyaşı döktü.

Zanlı, ambulans çağıran polislere, zor günler yaşadığını ve çevresindeki insanların hep hırsız ve uğursuz olduğunu söyledi.

Güçlükle ambulansa alınan şüpheli, hastaneye kaldırıldı. Alkollü olduğu bahanesine sığınan şüpheli, polisin tüm ısrarına rağmen kimliğini açıklamadı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Benzer Haberler