Anasayfa » Taşeron » İddia: İktidar ve muhalefet taşerona kadro için müjde verecek

İddia: İktidar ve muhalefet taşerona kadro için müjde verecek

İddia: İktidar ve muhalefet taşerona kadro için müjde verecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşık 850 bin taşeron işçisinin kadroya geçişini sağlamıştı. Ancak taşeron işçi sayısı neredeyse bir milyondan fazla.... Kadro alamayan ve ASSİSTT Taşeron Firması'nda Çalışan binlerce Mhrs Personelleri de Kadroya Alınsın diye iktidar ve muhalefet partisi milletvekilleri harekete geçti...

Tarih :
İddia: İktidar ve muhalefet taşerona kadro için müjde verecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşık 850 bin taşeron işçisinin kadroya geçişini sağlamıştı. Ancak taşeron işçi sayısı neredeyse bir milyondan fazla....

İKTİDAR VE MUHALEFET TAŞERONDA HAREKETE GEÇTİ

Kadro alamayan ve ASSİSTT Taşeron Firması'nda Çalışan binlerce Mhrs Personelleri de Kadroya Alınsın diye iktidar ve muhalefet partisi milletvekilleri harekete geçti...

TAŞERONDA KADRO İÇİN UMUT VEREN GELİŞME

850 bin taşeron işçiyi kadro alırken ve belediyede çalışan işçiler de bundan faydalanırken, malaesef ki, binlerce KİT elamanı kadroya alınamadı... Anayurt yazarı Murat POLAT, KİT’lerde çalışan ve Taşeron olarak kadroya alınmayan binlerce işçi için umut veren gelişmeleri ve aldığı kulis bilgilerini okuyucularla paylaştı..

Anayurttan Murat Polat haberi...

Devlet kurumlarında özel şirketler adı altında görev yapan binlerce personelin kadroya geçmesi için umut verici gelişmeler yaşandı..

İDDİA: ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE MÜJDE VERİLECEK

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener KİT’lerde çalışan ve Taşeron olarak kadroya alınmayan binlerce işçi için harekete geçti. İddiaya göre,CHP ve İYİ Parti kamuda çalışan ve kadro alamayan binlerce personele önümüzdeki günlerde müjde verecek.

ASSİST PERSONELİNE KADRO MECLİS GÜNDEMİNDE

CHP Ankara Milletvekili Dr Servet Ünsal, bakanlıklarda görev yapan Assistt firmasının elamanlarının kadroya geçebilmesi için Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a soru önergesi vereceğini söyledi.

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ: KADRO İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILACAK

İddiaya göre, Ak Parti milletvekilleri de, çağrı merkezinde Assistt firması adı altında çalışan binlerce personel var bunlar ülkemizin her yerinde görev yapıyor devletimiz bu personelleri asıl kendi personeli gibi çalıştırıyor bunların kadroya geçmesi için çalışma başlatacağını söylediler.

TAŞERON İŞÇİLERE UMUT OLDU

Ankara'da yaşanan bu son gelişmeler ise, Kamuda çalışan ve kadro alamayan binlerce personeli umutlandırdı ve önümüzdeki günlerde iktidar ve muhalaefetten gelebilecek bir müjdeyi bekliyor..

MURAT POLAT'ın yazısı için Tıklayınız

Kaynak : Anayurt

Benzer Haberler